1 2 3 następna ostatnia

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
24
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Pamiętamy

Dziś przeddzień Święta Zmarłych dzieci z klas I-III wraz z wychowawcami wybrały się na cmentarz, by zapalić znicze i pomodlić się przy grobach . W ramach akcji Szkoła Pamięta , odwiedziliśmy pomnik wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, grób nieznanego żołnierza , aby w wielkiej zadumie i sk ...

160

Lokalna o Nas :)

Dostrzegają nasze działania lokalne media :) Dziękujemy gazecie - Lokalna :)

380

Nasze SKO się powiększa :)

W ŚWIATOWYM DNIU OSZCZĘDZANIA nasze SKO się powiększyło :)

191

Światowy Dzień Oszczędzania

Brawo dla Leny i Natana :) W Światowym Dniu Oszczędzania mamy kolejne pełne tabliczki ;)

208

Nagradzanie...

RODZINA PIENIĄŻKÓW -PREMIEROWA GRA PLANSZOWA -w atrakcyjny sposób integruje różne obszary edukacji finansowej .DZIĘKUJEMY .

244

Nagrody dla Klasy II

Klasę, która najwięcej oszczędzała i korków dla chorego chłopczyka zbierała odwiedził Pan Czesław Szczepanik - Dyrektor PKO BP w Szprotawie :) Były dyplomy i nagrody oraz od serca życzenia!

667

Pasowanie pierwszaków!

Piękne chwile w szkole :)

133

Słodka chwila w Banku :)

Podziękowania dla Dyrektora Banku PKO BP-w Szprotawie Pana Czesława Szczepanika i Pani Urszuli Langier za nieocenioną pomoc przy poznawaniu tajników pracy Banku PKO BP , jak również edukowanie nas w zakresie najbardziej innowacyjnym programie edukacji finansowej- Szkolnymi Kasami Oszczędności !

172

SKO jest również EKO :)

Uczymy się oszczędzania, ale dbamy również o środowiskowo !!

167
1 2 3 następna ostatnia