1 2 następna ostatnia

Czy wiesz, jakie mamy dzisiaj święto?
Oczywiście 9. urodziny Szkolnych Blogów! :)
17
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Dostaliśmy SERCE :)

Dziś z samego rana w szkole czekała na nas wielka niespodzianka. Właściwie wielkie SERCE od Liliany i jej Mamy :) Dziękujemy wszystkich uczniom i rodzicom oraz przyjaciołom szkoły, którzy wsparli naszą akcję :) Dziękujemy :)

248

Wszystkiego najlepszego dla Szkolnych Blogów :)

Całej Ekipie Szkolnych Blogów dziękujemy za wspaniałą przygodę :) Życzymy wytrwałości i cierpliwości :) Wszystkich blogujących pozdrawiamy i zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

20

Przed nami dzień Dziadka i Babci :)

Członkowie SKO już się szykują do mega ważnych dni - przed nami dzień Dziadka i Babci :) Najlepsze prezenty są te same wykonane i od serca przekazane :)

105

SKO pomaga :)

Kochani ostatnie dwa dni w naszej szkole to zbiórka pieniążków dla naszej uczennicy Lilian :) Jesteśmy ogromnie wdzięczni i dumni z naszych dzieci, rodziców i przyjaciół :) Dzięki akcji sprzedawania ciast zorganizowanego przez SKO - udało się zebrać około 1500 złotych !!!!! Jesteście Wielcy! Dziękuj ...

76

Z Lokatką pomagamy Lilianie :)

Kolejny raz dzieciaki pokazały swoje OGROMNE SERDUszko :) SKO zorganizowało zbiórkę pieniążków dla naszej koleżanki ze szkoły, która potrzebuje specjalistycznych ortez :) Serce się raduje ... Kochamy Was ogromnie :) Pięknie dziękujemy rodzicom oraz uczniom Podstawówki i Liceum za pomoc!!!

119

Znów nas przybyło :)

Powiększyła się nasza SKO-wiczowa rodzinka :) Serdecznie witamy do blogowania i lajkowania zachęcamy :) Pamiętajcie jednak mili, że tu oszczędzania i ekonomi się uczymy :)

124

Z życzeniami w Banku :)

W tym dniu szczególnym - - 85 urodzin SKO SKO-wicze wraz z opiekunem Panią Genowefą Szmagaj-Nowicką udali się z życzeniami do Oddziału PKO BP w Szprotawie. Tam wszystkim złożyliśmy życzenia :) Na ręce Dyrektora Pana Czesława Szczepanika złożyliśmy piękną kartkę z życzeniami :) Pan Dyrektor odprowad ...

1007

Życzenia dla SKO :)

Z okazji urodzin Mamy dla SKO życzenia ...

302

Teleexpressowa historia SKO :)

SKO ma jutro 85 urodziny :) Cieszymy się, ze to MY teraz współtworzymy historię SKO :)

1001

Wszyscy gramy i dzieciakom pomagamy :)

Kwestujemy i w SzDK-u śpiewamy :) Pieniążki na dzieciaków zbieramy :) Dla tych co zapomnieli przypominamy, że jutro w szkole będą wolontariusze i do puszki grosik można wrzucić :)

1102
1 2 następna ostatnia