1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Poznaj laureatów konkursu na Szkolnych Blogach.
29
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Wspaniałe dzieciaki :)

Członkowie naszego SKO zajęli III miejsce w Międzyszkolnym Jubileuszowym Turnieju z okazji 85-lecia SKO :) Gratulujemy :) Jesteśmy mega DUMNI :)

1332

Ile waży 897 złotych i 80 groszy ?

Za nami kolejny apel podsumowujący działania SKO - tym razem zbieraliśmy grosze i korki :)

1043

Bohateron- Pamiętamy :)

SKO pamięta o Bohaterach. Przez cały wrzesień i październik w szkole odbywały się zajęcia dotyczące uczestników Powstania Warszawskiego! Kulminacją było nagranie życzeń, które zostały wysłane do Powstańców oraz stworzenie ponad 150 kartek z życzeniami :) Dziś otrzymaliśmy podziękowania :) Bohat ...

344

Balet we Wrocławiu

Uczniowie SKO - Społecznej Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie wraz z nauczycielami i rodzicami (aż 100 osób) uczestniczyli w wycieczce do Wrocławie. Głównym punktem programu był spektakl baletowy w Operze Wrocławskiej pt.”Dziadek do orzechów. Opowieść ...

583

Dzień Babci :)

Kochana Babciu - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować i laurkę podarować.

613

Dostaliśmy SERCE :)

Dziś z samego rana w szkole czekała na nas wielka niespodzianka. Właściwie wielkie SERCE od Liliany i jej Mamy :) Dziękujemy wszystkich uczniom i rodzicom oraz przyjaciołom szkoły, którzy wsparli naszą akcję :) Dziękujemy :)

559

Wszystkiego najlepszego dla Szkolnych Blogów :)

Całej Ekipie Szkolnych Blogów dziękujemy za wspaniałą przygodę :) Życzymy wytrwałości i cierpliwości :) Wszystkich blogujących pozdrawiamy i zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami :)

109

Przed nami dzień Dziadka i Babci :)

Członkowie SKO już się szykują do mega ważnych dni - przed nami dzień Dziadka i Babci :) Najlepsze prezenty są te same wykonane i od serca przekazane :)

514

SKO pomaga :)

Kochani ostatnie dwa dni w naszej szkole to zbiórka pieniążków dla naszej uczennicy Lilian :) Jesteśmy ogromnie wdzięczni i dumni z naszych dzieci, rodziców i przyjaciół :) Dzięki akcji sprzedawania ciast zorganizowanego przez SKO - udało się zebrać około 1500 złotych !!!!! Jesteście Wielcy! Dziękuj ...

733

Z Lokatką pomagamy Lilianie :)

Kolejny raz dzieciaki pokazały swoje OGROMNE SERDUszko :) SKO zorganizowało zbiórkę pieniążków dla naszej koleżanki ze szkoły, która potrzebuje specjalistycznych ortez :) Serce się raduje ... Kochamy Was ogromnie :) Pięknie dziękujemy rodzicom oraz uczniom Podstawówki i Liceum za pomoc!!!

563
1 2 3 następna ostatnia