1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
29
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Wiechlicach

Szkoła Podstawowa w Wiechlicach

Cieszymy się bardzo,że zawitaliście na naszym blogu. Rozgośćcie się i zostańcie na dłużej będzie nam bardzo miło. Nasz blog SKO prezentuje nasze działania, które realizujemy każdego dnia. Nasze SKO jest jeszcze bardzo młodziutkie, ale z każdym dniem nabieramy doświadzcenia:) Z nami zostańcie i swoimi komentarzami nas obdarzajcie:)

Test wiedzy SKO 2023

Zapraszamy wszystkich do wykonania testu sprawdzającego wiedzę. Nie czekaj, już dziś rozwiąż test, który uczy i bawi. Wejdź na stronę: www.pkobp.pl/test-sko/ Kod naszej szkoły: 7486 Test mogą rozwiązać również Twoi bliscy, np. rodzice, rodzeństwo czy dziadkowie. Wystarczy, że w polu „kod szkoły” ...

6

SKO na lekcji informatyki

SKO-wicze z klasy 1 wzięli udział w lekcji informatyki, na której uczyli się o bezpieczeństwie w internecie.

10

Nowoczesna bankowość klasa IVb

Tym razem przyjrzymy się lekcji, która odbyła się w klasie IV b.

4

Czytelniczy kącik SKO- nagranie2

Zapraszamy dziś na kolejne spotkanie z książką. Tym razem fragment książki " SKO -wicz bezpieczny w sieci" przeczyta nam Julia z klasy 4b.

2

Nowoczesna bankowość - nowoczesna nauka

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu pani Urszuli Langier, kierownik Banku PKO BP i pana Czesław Szczepanik, dyrektor Banku PKO BP nasi uczniowie z klas IV b, Vb, VI a mieli dziś okazję poznawać świat finansów w rzeczywiśtości wirtualnej. Naszych gości przywitała pani Cecylia Brodzińska, dyrektor szk ...

15

Tablica SKO

Na naszej tablicy SKO pojawiły się informacje dotyczące bezpiecznego korzystania z internetu oraz bankowości internetowej.

4

Konkurs ogólnopolski

Zapraszamy do wzięcia udziału.

14

Konkurs ogólnopolski

Zapraszamy do udziału w konkursie ogólnopolskim. Miłej zabawy:)

7

Ogólnopolski konkurs SKO "Nowoczesna bankowość"

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie SKO "Nowoczesna bankowość" organizowanym przez SKO przy Szkole Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach.

15
1 2 3 następna ostatnia