1 2 3 4 5 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO Bukowa

SKO Bukowa

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. ks. J. Popiełuszki w Bukowej

Konkurs plastyczny "Oszczędzaj - spełniaj marzenia"

Po powrocie uczniów i nauczycieli z ferii rozstrzygnięty został konkurs "Oszczędzaj - spełniaj marzenia", którego głównymi założeniami było wykonanie pracy plastycznej o swoich marzeniach związanych z oszczędzaniem w SKO.

1

Dzień Babci i Dziadka

W naszej szkole szczególne miejsce w kalendarzu imprez i uroczystości zajmuje Dzień Babci i Dziadka. W tym roku szkolnym obchodziliśmy to święto 2 lutego, a brali w nim także udział członkowie SKO prezentując swoje umiejętności artystyczne.

1

Walentynkowy Kiermasz

Członkowie SKO brali udział w Kiermaszu Walentynkowym, podczas którego sprzedawano własnoręcznie wykonane kartki i słodkości przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

1

Spotkanie z policjantem

W kwietniu członkowie SKO oraz pozostali uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami władzy.Na spotkaniu z policjantem otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących poruszania się po jezdni oraz samoobrony. Już nie straszne są znaki ostrzegawcze, czerwone światła stop i zło ...

10

Konkurs plastyczny

W tym miesiącu przeprowadzony został konkurs plastyczny pt:"Na co przeznaczę zaoszczędzone pieniądze"

0

Koncert gitarowy

Zwycięzcy konkursu na najciekawszą rymowankę o SKO otrzymali oprócz dyplomów wejściówki na koncert, który odbył się na terenie naszej szkoły.

0

Podsumowanie akcji "Zbieramy makulaturę"

Wszyscy członkowie SKO zaangażowali się w tę akcję, dlatego udało nam się uratować kilkanaście drzew. Pieniążki zasiliły nasza książeczkę SKO.

0

Poznajemy pojęcia bankowe

Przez tydzień uczniowie klas I - III poznawali pojęcia związane z bankowością. Dzieci rozwiązywały zagadki i rezusy, tworzyły słowniczek pojęć bankowych. Poznały przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki.

1

Maskotka SKO

Maskotki wykonane przez członków SKO można podziwiać na korytarzu szkolnym. Są naprawdę piękne i pomysłowe. Dzieci same wybierały zwycięzców oddając swoje głosy na "pluszaki". I miejsce zdobyła Iza z I kl., II - Kacper z kl. I, a trzecie Julia z przedszkola. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali na ...

1

Plakat na przedsiębiorczość

Konkurs plastyczny na plakat promujący przedsiębiorczość rozstrzygnięty. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i gadżety SKO.

0
1 2 3 4 5 następna