1

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

Szkoła  w Uścianach

Szkoła w Uścianach

Witam na naszym blogu . Jestem opiekunem SKO od 2009 roku . Nasza szkoła leży w sercu Puszczy Piskiej niedaleko Jeziora Nidzkiego . Jesteśmy szkołą prowadzoną przez Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży. Bierzemy udział w wielu projektach i konkursach . Już drugi rok realizujemy projekt Federacji Inicjatyw Oświatowych pt. "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" . Do naszej szkoły uczęszczają dzieci w wieku 3 - 5 lat oraz uczniowie klas 0 - VI. Gorąco zapraszam do odwiedzania naszego bloga.

Lekcja w kl. I-III

W grudniu 2011 roku przeprowadzono trzy zajęcia w kl.I-III z wykorzystaniem scenariuszy otrzymanych z Banku PKO.

9

Październik - miesiącem oszczędności .

Przystąpienie do konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności .

0

Lekcje w kl. IV - VI

W lutym odbył się cykl zajęć w kl. IV - VI na temat pracy banku, obsługi kart kredytowych itd.

0

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dnia 20 stycznia 2012 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka .

3

Nocka w szkole.

20 stycznia 2012 roku uczniowie klas I – VI pozostali w szkole na noc . Nocleg był zorganizowany w ramach realizacji projektu „Z Małej Szkoły w Wielki Świat”. Podczas noclegu odbył się konkurs plastyczny na temat oszczędzania.

2

Choinka szkolna

Dnia 22 stycznia 2012 roku odbyła się choinka szkolna .

1

Wycieczka do Warszawy

Dnia 25 stycznia 2012 roku odbyła się wycieczka szkolna do Warszawy .

0
1