1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
8
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w  Ulowie

Szkoła Podstawowa w Ulowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Ulowie. Działamy dopiero od tego roku, ale mamy nadzieję, że nasz blog bardzo Wam się spodoba:)W naszej szkole oszczędzają wszyscy uczniowie, bo wiedzą, że warto. Na blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO. Zapraszamy do częstego oglądania, czytania oraz komentowania naszego bloga. Dziękujemy !!!:)

Wesołych Świąt.

W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej w Ulowie składamy wszystkim i każdemu z osobna Zdrowych, Radosnych , pełnych wiary , nadziei i miłości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Smacznego Jajka i Moooooookrego Dyngusa:) Wesołego Alleluja! A tak wyglądały przygotowania do Świąt w naszej szkol ...

23

Wyjazd na basen.

25 marca zażywaliśmy kąpieli na basenie w Horyńcu. Niektórzy uczyli się pływać, inni zjeżdżali ze zjeżdżalni, grali w piłkę lub "wylegiwali" sie w jacuzzi.:) Po prostu świetnie spędziliśmy czas. Zobaczcie sami:)

1

Zabawa choinkowa

31 stycznia w ostatnią sobotę stycznia, w świetlicy wiejskiej w Ulowie odbyła się zabawa choinkowa. Wzięli w niej udział nasi uczniowie, ale też i rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i każdy, kto miał taką chęć. Zabawom i tańcom nie było końca :) Wieczorem odbyły się j ...

6

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA :)

23 stycznia 2015 roku zaprosiliśmy do naszej szkoły nasze kochane babcie i dziadków.:) Na ich cześć ich wnuczkowie przygotowali uroczystą akademię i mały poczęstunek. Dziadkowie zostali obdarowani prezentami przygotowanymi samodzielnie przez ich wnuczęta:) Wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni.:) ...

4

Jasełka ...

Pomimo braku zimy za oknami,( albo własnie dlatego :)) wspomnijmy jeszcze raz magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia ....:))

2

"Pierścień Świętej Kingi"

4.12.2014r. w ZSP w Łaszczówce odbyły się rejonowe eliminacje XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi". Brali w nim udział uczniowie szkół podstawowych podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III i IV-VI. Z naszej szkoły udział wzięli: klasy I-III: ...

1

Mikołajki:)

Jak co roku o tej porze, odwiedził naszą szkołę dłuuuuuugo oczekiwany gość, Święty Mikołaj. Zostawił prezenty i odjechal do innych, grzecznych dzieci.:)

4

Andrzejkowe szaleństwo:)

Andrzejkowy szał.

2
1 2 3 następna ostatnia