1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej Kiszewie

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej Kiszewie

Nasza szkoła znajduje się w malowniczej miejscowości na pograniczu Kaszub i Kociewia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołączyć do grona "blogowych" szkół. Na pewno nie będziecie się z nami nudzić. Włączajcie się w życie naszej szkoły: komentujcie i lajkujcie :D

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczycieli-apel.

2

NOWY ROK SZKOLNY!

1 września rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

3

Wycieczka do Torunia

Oszczędzać warto !

1

Wycieczka do Poznania

Wycieczka za zaoszczędzone pieniążki.

0

Świąteczne przedstawienieh

Serdecznie dziękujemy klasie szóstej !

0

Lista laureatów

Konkurs rozstrzygnięty !!!

1
1 2 3 następna ostatnia