1

Tajemniczy drapieżnik z drzew
Poznaj panterę mglistą
2
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Śmiłowie. Nasza szkoła znajduje się w niewielkiej wsi mieszczącej się w malowniczej Gminie Kaczory. W SKO działamy od 8 lat. Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszej działalności związanej z propagowaniem idei oszczędzania, wzmacnianiem postaw przedsiębiorczych oraz promowaniem pozytywnych nawyków względem ekologicznego stylu życia oraz działalności charytatywnych.

SPRAWDŹ SIĘ - ŁAMIGŁÓWKA MATEMATYCZNA

Zachęcam do rozwiązania kolejnej łamigłówki.

4

UCZESTNICZYLIŚMY W II RAJDZIE NORDIC WALKING - JEZIORKI 2016

W sobotę, 24. września wzięliśmy udział w II Rajdzie Granicznym w Jeziorkach. Celem tej imprezy było upamiętnienie wydarzeń, które rozegrały się w pierwszych dniach II wojny światowej na terenie naszej gminy oraz bohaterskiej postawy żołnierzy Straży Granicznej i plutonów wzmocnienia.

0

WŁĄCZAMY SIĘ W AKCJĘ MISYJNĄ "KURA NA MADAGASKAR"

„Kura na Madagaskar” to projekt stworzony po to, aby pomóc mieszkańcom odległego i egzotycznego kraju. Akcja skierowana jest do ludzi dobrego serca, którzy potrafią dzielić się dobrem. Możemy wspólnie sprawić radość wielu dzieciom dostarczając im pożywienie bogate we wszystko czego potrzebują.

0

ULOTKI I KALENDARZE ROZDANE

W miniony czwartek odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami, podczas którego wszyscy rodzice klas IV - VI otrzymali ulotki informacyjne o Szkolnej Kasie Oszczędności.

0

PODARUNEK W POSTACI PAKIETU POWITALNEGO

PKO Bank Polski przekazał dla SKO "pakiet powitalny". W pudełku SKO znalazły się książeczki m.in. " Pięć sposobów na oszczędzanie.", " Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki " oraz " Apetyt na zdrowie - czyli o zasadach prawidłowego odżywiania ..." oraz kolorowe kalendarze.

0

SPRAWDŹ SIĘ - ŁAMIGŁÓWKA MATEMATYCZNA

Łamigłówki kształtują wyobraźnię i zdolność logicznego myślenia, a także pobudzają koncentrację. Zachęcam więc do rozwiązania jednej z nich. Odpowiedzi proszę podawać w komentarzach.

4

WALCZYMY O GŁOSY DLA NASZEJ SZKOŁY

Właśnie ruszyła kolejna edycja programu społeczno - edukacyjnego "Wzorowa łazienka". Już po raz trzeci marka Domestos pomaga polskim szkołom w poprawie stanu higieny oraz standardu i komfortu szkolnych łazienek. Akcja skierowana jest do szkół podstawowych. Jej celem jest edukacja najmłodszych w zakr ...

2

II RAJD GRANICZNY NORDIC - WALKING - JEZIORKI, 24 WRZEŚNIA. ZAPRASZAMY!

Udział w Rajdzie jest zupełnie bezpłatny. Wymarsz z Jeziorek spod WDK rozpoczynamy o godzinie 10.00.

0

NASZA KRONIKA NAGRODZONA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SKO

Szkolne Kasy Oszczędności PKO Banku Polskiego to program edukacyjny skierowany do szkół podstawowych. Od ponad 50 lat Bank organizuje Ogólnopolski Konkurs dla SKO, w którym nagradza najlepsze placówki aktywnie angażujące się w działalność związaną m.in. z edukacją ekonomiczną, nauką ekologii czy też ...

0

ROZPOCZĘLIŚMY ROK SZKOLNY 2016/2017

Za nami czas letnich wakacji, a przed nami czas zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Śmiłowie. Ksiądz Proboszcz Piotr Łukaszewski odprawił Mszę Świętą, w czasie której dziękowaliśmy Panu Bogu za czas wakacji i oddaliśm ...

0
1