1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
41
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Śmiłowie. Nasza szkoła znajduje się w niewielkiej wsi mieszczącej się w malowniczej Gminie Kaczory. W SKO działamy od 8 lat. Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszej działalności związanej z propagowaniem idei oszczędzania, wzmacnianiem postaw przedsiębiorczych oraz promowaniem pozytywnych nawyków względem ekologicznego stylu życia oraz działalności charytatywnych.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI "OLIMPUS"

4. listopada odbyła się w naszej szkole Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus”. Udział w niej wzięło 8 uczniów z klas IV - VI. Uczestnicy musieli w ciągu 65 minut rozwiązać test wielokrotnego wyboru składający się z 30 pytań. W teście zawarte były pytania o różnej skali trudności.

2

MISTRZOSTWA POWIATU PILSKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Dnia 28. października w Szkole Podstawowej nr 5 w Pile nasi chłopcy rozegrali swój turniej eliminacyjny. W turnieju rywalizowaliśmy z zespołami SP Białośliwie oraz SP 5 Piła.

0

MISTRZOSTWA POWIATU PILSKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

W miesiącu październik reprezentantki naszej szkoły pod kierunkiem pana Przemysława Fillingera rozegrały w Kaczorach turniej eliminacyjny. Do walki stanęły z zespołami SP Salezjanie Piła, SP 12 Piła oraz SP Kaczory. Dziewczyny w bardzo dobrym stylu pokonały pierwszy z zespołów.

1

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dzień 28. października 2016 roku zapadnie w naszej pamięci na bardzo długo. W naszej szkole odbył się bowiem prawdziwy bal - "Bal wszystkich Świętych". Zaproszona na niego została nie tylko cała społeczność szkolna, ale również dzieci z przedszkola jak i nasi absolwenci.

3

KONKURS BRAWO BANK "OSZCZĘDZAM NA..."

Konkurs "Oszczędzam na...", którego organizatorem jest Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna wzbudził ogromne zainteresowanie wśród naszych uczniów. Polegał on na wykonaniu pracy polegającej na przygotowaniu projektu nadruku na t - shirt w formie grafiki, szkicu lub napisu stanowią ...

2
1