1 2 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
39
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Śmiłowie. Nasza szkoła znajduje się w niewielkiej wsi mieszczącej się w malowniczej Gminie Kaczory. W SKO działamy od 8 lat. Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszej działalności związanej z propagowaniem idei oszczędzania, wzmacnianiem postaw przedsiębiorczych oraz promowaniem pozytywnych nawyków względem ekologicznego stylu życia oraz działalności charytatywnych.

SPRAWDŹ SIĘ - ŁAMIGŁÓWKA MATEMATYCZNA

Zachęcam wszystkich uczniów do rozwiązania kolejnej łamigłówki matematycznej. Rozwiązania proszę umieszczać w komentarzach. Życzę powodzenia :)

15

NASI NOWI CZŁONKOWIE SKO

Do grona członków Szkolnej Kasy Oszczędności dołączyli kolejni uczniowie z naszej szkoły: Julia Klejna, Patryk Łuczak, Jakub Łuczak, Marcin Siwek, Olga Kusz, Tobiasz Grudziński, Łukasz Król oraz Kacper Lenart.

2

PODSUMOWANIE AKCJI MISYJNEJ "KURA NA MADAGASKAR"

„Ochrzczony, to znaczy posłany” - to hasło kolejnego Tygodnia Misyjnego, który rozpoczął się w niedzielę, 23 października. W tym roku świętujemy 1050 rocznicę przyjęcia przez Polskę chrztu świętego. Jest to okazja do przypomnienia sobie własnego chrztu i darów oraz zobowiązań, które z niego wypływa ...

1

POBILIŚMY REKORD GUINESSA W JEDNOCZESNEJ RESUSCYTACJI

GUINNESS WORLD RECORDS – to brzmi dumnie! To niecodzienne wydarzenie miało miejsce 17 października 2016 roku, o godzinie 12.00, w Szkole podstawowej w Śmiłowie! Podjęliśmy się bicia Rekordu Guinnessa podczas „Największej lekcji resuscytacji krążeniowo - oddechowej w wielu miejscach jednocześnie”, bo ...

1

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ NA WESOŁO

13. października "garstka" uczniów przygotowała akademię na wesoło z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Prowadzące uczennice: Natalia i Weronika powitały zebranych nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów na sali balkonowej naszej szkoły.

0

XVI POWIATOWA OLIMPIADA EKOLOGICZNA

Dnia 12. października w Szkole Podstawowej w Kaczorach odbył się gminny etap XVI Powiatowej Olimpiady Ekologicznej dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu pilskiego.

0

SPRAWDŹ SIĘ - ŁAMIGŁÓWKA MATEMATYCZNA

Zachęcam do rozwiązania kolejnej łamigłówki matematycznej. Odpowiedzi proszę zamieszczać w komentarzu. Powodzenia :)

18

ZAPROJEKTUJ GRAFIKĘ NA T - SHIRT I WYGRAJ APARAT

Gorąco zachęcam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez Powszechną Kasę Oszczędności Banku Polskiego. Konkurs polega na przygotowaniu projektu nadruku na t - shirt w formie grafiki, szkicu lub napisu stanowiącego uzupełnienie hasła: "Oszczędzam na..."

0

EWAKUACJA SZKOŁY - ĆWICZENIA

W minionym tygodniu został przeprowadzony w naszej szkole alarm przeciwpożarowy. Celem ćwiczeń było sprawne opuszczenie pomieszczeń szkoły i przedszkola, w jak najkrótszym czasie oraz wyrabianie i doskonalenie nawyków szybkiego i poprawnego reagowania na sygnał alarmu.

0

SPRAWDŹ SIĘ - ŁAMIGŁÓWKA MATEMATYCZNA

Zachęcam do rozwiązania kolejnej łamigłówki. Rozwiązanie proszę podawać w komentarzu. Życzę powodzenia :)

25
1 2 następna ostatnia