1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Śmiłowie. Nasza szkoła znajduje się w niewielkiej wsi mieszczącej się w malowniczej Gminie Kaczory. W SKO działamy od 8 lat. Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszej działalności związanej z propagowaniem idei oszczędzania, wzmacnianiem postaw przedsiębiorczych oraz promowaniem pozytywnych nawyków względem ekologicznego stylu życia oraz działalności charytatywnych.

PODEJMIJ WYZWANIE - OSZCZĘDZAJ!

Każdy ma w życiu marzenia. Niektóre z nich odnoszą się do wartości, czy umiejętności, a inne mają charakter materialny, np. chcemy kupić modną kurtkę, nowy telefon, a w przyszłości - szybki sportowy samochód…

0

ZABAWY MATEMATYCZNE NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Matematyka od rana to świetna zabawa! - tak właśnie rozpoczęliśmy ranek w naszej świetlicy szkolnej. Nauka i zabawa w jednym - polecamy. Potem ćwiczenia sprawności manualnej i gotowe! Dobry humor na cały dzień zapewniony!

0

CZWARTKOWY BAL KARNAWAŁOWY JUŻ ZA NAMI!

Frekwencja zaskoczyła wszystkich! Nie mniej niż pomysłowość na kostiumy.

2

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ SZKOLNĄ

W dniu dzisiejszym klasę II odwiedziła pielęgniarka szkolna Paulina Speier z krótką pogadanką na temat "Apteczki medycznej". Dzieci mogły wcielić się w rolę pacjenta i pielęgniarki i udzielić pomocy. Uczniowie dowiedzieli się, co znajduje się w apteczce oraz do czego służą wszystkie potrzebne rzeczy ...

0

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Nasza szkoła była dziś gospodarzem spotkania z panem Danielem Kocujem, którego zaprosiła dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej, pani Honorata Pilarz.

0

NASZA SZKOLNA GRUPA RUR PODCZAS FINAŁU WOŚP PREZENTOWAŁA SWOJE UMIEJĘTNOŚCI!

Podczas kolejnego Finału WOŚP, 29 stycznia 2023 r., grupa RUR z naszej szkoły, w Sztabie WOŚP w Kaczorach, kolejny raz ćwiczyła i uczyła pierwszej pomocy. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności naszych małych ratowników. Od kilku lat jesteśmy zapraszani na Finał WOŚP, do naszego S ...

0

PĄCZEK DLA AFRYKI

Kolejna edycja "Pączka dla Afryki" za nami. Jak co roku - nie zawiedliście!

0

WSPIERAMY WOŚP

Wolontariuszki WOŚP także chcą dorzucić swoją "cegiełkę" dla pokonania sepsy i kwestują w swoim wolnym czasie na terenie Śmiłowa.

0

AGATKA WYRÓŻNIONA W KONKURSIE WIELKOPOLSKIM

Wyróżniona w konkursie plastycznym "Zwierzyna Wielkopolskich Lasów rysowana ręką małych przyrodników" nasza Agatka odebrała w Poznaniu przyznaną jej nagrodę.

0

ZIMA W SŁOIKU

Na zajęciach kółka plastycznego pani Małgorzaty stworzyliśmy namiastkę zimowego krajobrazu. Tak wygląda nasza "zima w słoiku".

0
1 2 3 następna ostatnia