1 2 3 4 5 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Śmiłowie. Nasza szkoła znajduje się w niewielkiej wsi mieszczącej się w malowniczej Gminie Kaczory. W SKO działamy od 4 lat. Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszej działalności związanej z propagowaniem idei oszczędzania, wzmacnianiem postaw przedsiębiorczych oraz promowaniem pozytywnych nawyków względem ekologicznego stylu życia oraz działalności charytatywnych.

MARZYCIELSKA POCZTA

W tym tygodniu Samorząd Uczniowski zakończył akcję " Marzycielska Poczta", polegającą na wysyłaniu kartek i listów chorym dzieciom z całej Polski. Jako adresata naszych kartek wybraliśmy Wiktorię z Torunia - dziewczynkę walczącą z nowotworem złośliwym.

0

RUR - PIERWSZA POMOC NA KACZORSKIEJ DZIESIĄTCE

Uczniów klasy drugiej i trzeciej ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowie, nie mogło zabraknąć tam, gdzie promuje się zdrowie, czyli podczas VIII Kaczorskiej Dziesiątce w Równopolu, w sobotę 22 kwietnia 2017 r., który inauguruje cykl biegów pilskich „Biegaj z nami”. Tutaj właśnie, uczniowie klasy trzeciej i ...

1

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA ZIELNIK

Klasa szósta Szkoły Podstawowej w Śmiłowie podjęła wyzwanie i wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie na "Zielnik", który zorganizował Park Miniatur w Kłodzku pod patronatem Minister Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej. Konkurs ten przebiegał dwuetapowo:

0

FESTYN ZDROWIA

Dnia 10. kwietnia w naszej szkole zorganizowany został Festyn Zdrowia. Jak co roku jest to dzień, kiedy promujemy zdrowy styl życia, popularyzujemy ideę zdrowego odżywiania oraz aktywność fizyczną.

1

KONKURS "POMYSŁOWA SKARBONKA" ROZSTRZYGNIĘTY

Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole ogłosił konkurs na "Pomysłową Skarbonkę". Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolną techniką - skarbonki własnego pomysłu.Uczniowie przez trzy tygodnie składali prace konkursowe. Wpłynęło 8 prac. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą ...

0

MOJE WYDATKI - O WYBORACH FINANSOWYCH

Aby osoba lub rodzina mogła zaspokoić swoje potrzeby ekonomiczne, musi posiadać jakieś zasoby (najlepiej pieniężne, finansowe) i racjonalnie nimi gospodarować. Służy temu planowanie budżetu.

0

WARTO ZBIERAĆ MAKULATURĘ

Od wielu lat organizujemy w naszej szkole zbiórkę makulatury. Tego roku akcja ta odbyła się w nieco innej formie - w formie konkursu międzyklasowego jak i indywidualnego, który zorganizowany został dla uczniów naszej szkoły przez Radę Rodziców.

1

LEKCJA OSZCZĘDZANIA

23. marca naszą szkołę odwiedziły panie Anna Jankowska oraz Anna Szczepańska – przedstawicielki banku PKO BP. Celem tej wizyty było przeprowadzenie z dziećmi lekcji na temat oszczędzania, które jest jednym z najważniejszych nawyków, który warto wyrabiać od najmłodszych lat.

0

NAGRODZENI W KONKURSIE "WZOROWA ŁAZIENKA"

We wrześniu ruszyła III edycja programu społeczno – edukacyjnego "Wzorowa łazienka", do którego po raz pierwszy włączyła się nasza szkoła. Akcja miała na celu edukację najmłodszych w zakresie higieny oraz przemienienie szkolnych toalet w miejsca przyjazne dzieciom.

0

POMAGAMY

W okresie przedświątecznym przeprowadziliśmy w naszej szkole akcję pt."Świąteczna zbiórka żywności". Do zbiórki przyłączyło się wielu uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.

0
1 2 3 4 5 następna