1 2 3 następna ostatnia

Wakacyjny pomysł Lokatki
Co możesz robić, gdy nie korzystasz z telefonu?
6
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Szkoła Podstawowa w Śmiłowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Śmiłowie. Nasza szkoła znajduje się w niewielkiej wsi mieszczącej się w malowniczej Gminie Kaczory. W SKO działamy od 4 lat. Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszej działalności związanej z propagowaniem idei oszczędzania, wzmacnianiem postaw przedsiębiorczych oraz promowaniem pozytywnych nawyków względem ekologicznego stylu życia oraz działalności charytatywnych.

SPORTOWO I ZDROWO

„Zdrowie jest bezcenne”- o tym nie zapominamy, dzięki wielu spotkaniom profilaktycznym jakie mają u nas miejsce. po raz kolejny mięliśmy okazję brać czynny udział w warsztatach sportowo – kulinarnych promujących zdrowy styl życia.

5

AGRESOR, CZY OFIARA? - KIM JESTEM?

Wojtek popchnął Kasię, Ola kopnęła Piotrka, Asia obgaduje Sylwię, Mirka i Ewa schowały plecak Basi, Weronika przezywa Kubę, Marek zniszczył piórnik Kamili, Bartek zamknął w szkolnej toalecie Alka, Kasia opluła Kingę, a Oliwia z Jolą wyśmiewają Krysię. Takich i wielu podobnych sytuacji każdego dnia ...

0

IX POWIATOWY KONKURS WIEDZY "MAŁY GENIUSZ 2017"

Pod honorowym patronatem starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego i burmistrza Ujścia Romana Wroteckiego odbył się finał IX Konkurs Wiedzy "Mały Geniusz". Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujściu, a adresatami uczniowie klas IV-VI z całego powiatu.

0

KONKURS "ŻYRAFA LOKATKA" ROZSTRZYGNIĘTY

Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole ogłosił konkurs na "Żyrafę Lokatkę", która jest symbolem Szkolnej Kasy Oszczędności PKO Banku Polskiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolną techniką - żyrafy Lokatki. Uczniowie przez dwa tygodnie składali prace konkursowe. Wpłynęło ...

5

LEKCJA Z BRAWO BANK

25 kwietnia uczniowie klasy VI wzięli udział w lekcji poświęconej poradnikom ekonomicznym. Z ogromnym zainteresowaniem czytali artykuły zawarte w magazynie" BANKOMANIA" oraz w poradniku dla najmłodszych "BRAWO BANK".

5

BANKNOTY POLSKIE

Dnia 24 kwietnia uczniowie klasy VI wzięli udział w lekcji poświęconej polskim banknotom, podczas której zapoznali się z historią banknotów w Polsce. Korzystając z Internetu - najpopularniejszego źródła wiedzy w obecnych czasach wyszukiwali informacje o polskich banknotach:

0

ZBIERAMY NAKRĘTKI

Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno – ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Uczniowie naszej szkoły od kilku lat biorą czynny udział w acji zbiórki nakrętek na rzecz chorych dzieci.

2

Z WIZYTĄ W BANKU PKO W PILE

Dnia 26 kwietnia uczestnicy Szkolnej Kasy Oszczędności wraz z opiekunem wybrali się na wycieczkę do PKO Banku Polskiego w Pile. Głównymi celami wycieczki były: rozbudzanie ciekawości poznawczej, poznanie oferty banku i zasad jego funkcjonowania oraz wzbogacenie słownictwa o słownictwo specjalistyczn ...

0

MARZYCIELSKA POCZTA

W tym tygodniu Samorząd Uczniowski zakończył akcję " Marzycielska Poczta", polegającą na wysyłaniu kartek i listów chorym dzieciom z całej Polski. Jako adresata naszych kartek wybraliśmy Wiktorię z Torunia - dziewczynkę walczącą z nowotworem złośliwym.

0

RUR - PIERWSZA POMOC NA KACZORSKIEJ DZIESIĄTCE

Uczniów klasy drugiej i trzeciej ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowie, nie mogło zabraknąć tam, gdzie promuje się zdrowie, czyli podczas VIII Kaczorskiej Dziesiątce w Równopolu, w sobotę 22 kwietnia 2017 r., który inauguruje cykl biegów pilskich „Biegaj z nami”. Tutaj właśnie, uczniowie klasy trzeciej i ...

1
1 2 3 następna ostatnia