1 2 następna ostatnia

Twój cyfrowy ślad
Dowiedz się czym jest cyfrowy ślad i jak dbać o swoje dane w sieci.
53
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach. SKO w naszej szkole działa od wielu lat. Podejmujemy działania związane z oszczędzaniem, w których chętnie uczestniczą nasi uczniowie. O tych właśnie akcjach będziemy pisać na naszym blogu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.

80 LAT SKO PKO BANKU POLSKIEGO

Szkolne Kasy Oszczędności to pierwszy i zarazem najstarszy program edukacji finansowej w Polsce. Od 80 lat stoi za nim prestiż, renoma oraz wiedza i doświadczenie ekspertów PKO Banku Polskiego.

18

MIŁOŚNICY GIER PLANSZOWYCH.

SKO-wicze bardzo lubią grać w różne gry planszowe, dzięki którym uczą się nowych słów, przestrzennego myślenia, liczenia, i tego, że nauka jest przyjemna.

22

PIERWSZAKI POZNAJĄ MONETY I BANKNOTY.

Zajęcia z małej ekonomii.

8

KONKURS Z MAŁEJ EKONOMII.

Konkurs na gazetce SKO.

103

ZWYCIĘZCY KONKURSU WALENTYNKOWEGO <3

Po rozstrzygnięciu konkursu "Kartka Walentynkowa" przyszedł czas na nagrodzenie zwycięzców. Członkowie SKO dostali piękne dyplomy oraz ciekawe nagrody:

23

STYCZNIOWY MISTRZ OSZCZĘDZANIA NAGRODZONY

Konkurs SKO - co miesiąc wybierany jest mistrz oszczędzania. Celem konkursu jest propagowanie idei oszczędzania oraz zachęcenie do systematycznego odkładania pieniędzy. W konkursie bierze udział każdy członek SKO

20

KONKURS WALENTYNKOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Przed zimowymi feriami Szkolna Kasa Oszczędności dla uczniów należących do SKO z klas I-VI ogłosiła walentynowy konkurs plastyczny.

22

WALENTYNKI, WALENTYNKI.

Walentynki - święto przypadające 14 lutego.

22

SŁODKA NIESPODZIANKA.

Jak nakazuje tradycja, w tłusty czwartek należy beztrosko poddać się słodkim przyjemnościom, a w dalszym życiu będzie się dobrze wiodło.

28

UCZYMY SIĘ BLOGOWAĆ.

Poznaliśmy moc blogowania z SKO.

25
1 2 następna ostatnia