1 2 następna ostatnia

Światowy Dzień Ziemi 2021
„Przywróć naszą Ziemię” – to hasło tegorocznych obchodów tego święta.
17
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach. SKO w naszej szkole działa od wielu lat. Podejmujemy działania związane z oszczędzaniem, w których chętnie uczestniczą nasi uczniowie. O tych właśnie akcjach będziemy pisać na naszym blogu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.

ZABAWA KARNAWAŁOWA :)

Tuż przed feriami, dla uczniów klas I-III, zorganizowana została Zabawa Karnawałowa. Wszystkie dzieci zachwycały pięknymi i ciekawymi strojami. Wśród dziewczynek pojawiły się m.in. księżniczki w cudownych sukniach, wróżki z magicznymi różdżkami, lekarki. Chłopcy przebrali się za dobre duszki, żołnie ...

24

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 stycznia 2015r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z zaproszenia skorzystało ponad 200 osób. Gości przywitała Pani Dyrektor - Hanna Makowska. Następnie, specjalnie dla babć i dziadków, dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki a także układ taneczny.

24

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W NASZEJ SZKOLE

11 stycznia zagrała największa orkiestra w Polsce, a mowa o...Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy! W akcji wzięli udział wolontariusze ze szkół gminy Kurzętnik.

6

"BEZPIECZNE FERIE Z ŻYRAFĄ LOKATKĄ"

21 stycznia rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny dla członków SKO. Uczniowie wykonali piękne plakaty promujące bezpieczne zabawy na śniegu podczas ferii zimowych. Dzieci musiały uwzględnić logo SKO oraz przedstawić Żyrafę Lokatkę, ale fantastycznie poradziły sobie z tym zadaniem! :)

29

PROSIMY O POMOC!

Członkowie SKO proszą wszystkich rodziców SKO-owiczów o przekazanie 1% podatku dla Wojtusia.

60

ŚWIĄTECZNE NAGRODY ROZDANE!!!

Świąteczna karta płatnicza.

12

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Wzięliśmy udział w Bożonarodzeniowym Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez SKO przy Szkole Podstawowej w Tereszewie.

8

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

SKO przy Szkole Podstawowej w Tereszewie zorganizowało konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś" w dwóch kategoriach.

14

WIZYTA W DOMU DZIECKA W PACÓŁTOWIE

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum podjęli działania na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Pacółtowie.

10
1 2 następna ostatnia