1 2 3 następna ostatnia

Kolejne urodziny Szkolnych Blogów!
Nasza przygoda z blogowaniem trwa już 8 lat :)
14
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Sprzątanie Świata 2018

21 września nasza szkoła wzięła udział w jubileuszowej 25 już Akcji Sprzątanie świata – Polska. Tegoroczne hasło to: „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej", a jej celem było wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów.

3

Rozpoczynamy oszczędzanie w roku szkolnym 2018/2019

Przywitaliśmy nowy rok szkolny, a wraz z nim na nowo otwieramy skarbonki. Każdy może wybrać cel, na jaki przez cały rok będzie oszczędzał i wzorem poprzednich lat gromadzić środki pieniężne, wpłacając do Szkolnej Kasy Oszczędności. Opiekun SKO Violetta Putek przygotowała gazetkę ścienną zachęcającą ...

2

Walentynkowa Loteria Fantowa

Nic innego nie przynosi tyle radości co los wygrany na loterii. Dla naszego SKO to podwójna korzyść - nie tylko okazja, by za cenę symbolicznego losu otrzymać atrakcyjną nagrodę, ale także sposób na pozyskanie środków pieniężnych do kasy SKO.

4

Walentynka SKO - konkurs plastyczny

Walentynki to święto zakochanych, ale nie tylko to również okazja, by innym okazać dowody sympatii i życzliwości. Tradycją stało się wysyłanie kartek walentynkowych z wyznaniami, życzeniami czy po prostu miłymi pozdrowieniami. 14 lutego to szczególny dzień. Postanowiliśmy uczcić go także w naszej sz ...

0

Uczeń z kasą i Klasa z kasą

Jak oszczędzać to z klasą, jak być uczniem to z kasą. Ta gra słów stanowi tytuł i hasło przewodniekonkursów rozstrzyganych na koniec każdego semestru wśród członków SKO.

1

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze

Nasze skarbonki i konta zapełniają się sukcesywnie. Aby zmotywować do regularnego oszczędzania, a jednocześnie docenić tych regularnie oszczędzających monitorujemy stan wpłat po każdym semestrze.

1

Jasełka i kiermasz Bożonarodzeniowy

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali „Historię narodzenia Pana”. Przedstawienie nawiązujące do trwającego adwentu i historii przychodzącego na świat Jezusa obejrzeli licznie zgromadzeni rodzice, nauczyciele oraz członkowie społeczności lokalnej. P ...

1

XVI EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Kartka, ozdoba świąteczna”

Tradycyjnie co roku w okresie przedświątecznym organizowany jest w naszej szkole konkurs na ozdoby i kartki bożonarodzeniowe. W tym roku to już XVI edycja. Konkurs niezmiennie cieszy się zainteresowaniem uczniów ze wszystkich szkół z gminy Grzmiąca. W tej edycji wpłynęło 51 prac w wielu różnych tech ...

1

Podsumowanie październikowego konkursu "Ciułacz Miesiąca"

Tradycyjnie w październiku organizowany jest w naszej szkole konkurs "Ciułacz miesiąca". Opiekun SKO Violetta Putek podlicza oszczędności uczniów, które zdążyli zgromadzić w październiku.

1

Nowi członkowie SKO - pasowanie pierwszaków

Pod koniec października odbyło się pasowanie na uczniów klasy I. Każdego roku wraz z zaszczytnym mianem ucznia, pierwszaki otrzymują książeczki SKO na dobry początek oszczędzania.

0
1 2 3 następna ostatnia