1 2 3 4 13 następna

Zapraszam Cię do podróży kulinarnej
Jak zawsze będzie smacznie i zdrowo. Co ze sobą zabrać?
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Matematyczne zmagania w konkursie Mistrz Matematyki

Organizatorem potyczek matematycznych dla klas II i III była opiekun SKO. Konkurs odbył się w marcu 2017 r. Konkurs przeprowadzono w formie testu, a o zwycięstwie decydowała poprawność odpowiedzi i zdobyta liczba punktów.

2

Skarbonka SKO - konkurs plastyczny

A gdyby tak oszczędzać pieniądze do własnoręcznie przygotowanej skarbonki? Zachęca do tego konkurs plastyczny Skarbonka SKO zorganizowany w styczniu 2017 roku.

0

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze i konkurs "Uczeń z kasą"

Minął kolejny semestr oszczędzania. To okazja, by podsumować wpływy na nasze konta i książeczki oszczędnościowe. Dla regularnie oszczędzających opiekun SKO jak zwykle przygotowała nagrody.

0

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze...

1

Gminny Konkurs Plastyczny "Kartka, ozdoba świąteczna"

Tradycyjnie już od wielu lat w okresie przedświątecznym nasza szkoła organizuje Gminny Konkurs Plastyczny "Kartka, ozdoba świąteczna".

0

„Oszczędzam w SKO, bo marzę o…" - konkurs plastyczny

Większą przyjemność od posiadania pieniędzy, stanowi ich wydawanie, zwłaszcza wtedy, gdy za ich przyczyną możemy spełniać nasze marzenia. Realizacja tych małych i większych marzeń często jest właściwym celem oszczędzania. Łatwiej jest przecież gromadzić fundusze, kiedy zbieramy na konkretnie obrany ...

2

Kiermasz książek

Zachęcamy do czytania i... oszczędzania. O tym, że książki czytać warto nie trzeba przekonywać. Zwłaszcza w długie, jesienne wieczory, książki potrafią umilić nam czas. Wiedzą o tym zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Z myślą o nich zorganizowaliśmy kiermasz książek.

0

Andrzejkowa loteria fantowa

W trakcie zabawy Andrzejkowej Samorząd Uczniowski i SKO Pieniążek zorganizowali loterię fantową. Z uzyskanych ze sprzedaży losów funduszy zakupione zostaną nagrody na organizowany przez naszą szkołę Gminny Konkurs Plastyczny "Kartka, ozdoba świąteczna". Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem uc ...

0

Ciułacz Miesiąca

Na początku listopada opiekun SKO Violetta Putek, podsumowała październikowy konkurs pt.: „Ciułacz miesiąca”. Celem konkursu było wdrażanie uczniów do systematycznego oszczędzania. Do konkursu przystąpiło 8 uczniów z klas I-VI. Łącznie zebrali oni 473.29 zł.

1

Nowi członkowie SKO

Uroczystości pasowania uczniów klasy I, towarzyszyło przyjęcie nowych członków SKO. Uczniowie otrzymali książeczki SKO z symboliczną kwotą na dobry początek oszczędzania. Oprócz wytrwałości i sukcesów w nauce, życzymy pierwszakom zapału w oszczędzaniu i zachęcamy do aktywnego udziału w akcjach organ ...

1
1 2 3 4 13 następna