1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Prezent dla mamy
4
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze roku szkolnego

Na koniec pierwszego semestru nauki w bieżącym roku szkolnym opiekun SKO dokonała podsumowania oszczędzania w SKO. Tytuł "Uczeń z kasą" otrzymała Roksana Gąsior z klasy VI, II miejsce zajął Maciej Kacprzak z klasy III, a III miejsce uczeń klasy V Filip Apanowicz. Tytuł "Klasa z kasą" otrzymała klasa ...

0

Loteria Świąteczna SKO i SU

Stroiki i ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli były fantami na Bożonarodzeniowej Loterii Fantowej, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski i SKO w trakcie jasełek. Dochód z loterii przeznaczony został na zakup komputera do sali komputerowej.

0

Konkurs "Kartka, ozdoba świąteczna"

ZAKOŃCZYŁA SIĘ XVII EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Kartka, ozdoba świąteczna”

0

Konkurs matematyczny w Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Z okazji VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia opiekun SKO zorganizowała w trakcie przerwy międzylekcyjnej konkurs matematyczny SKO. Uczniowie rozwiązywali w pamięci iloczyny i ilorazy, doskonaląc w ten sposób rachunek pamięciowy.

0

Pieczemy pierniczki

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki i innych przedświątecznych przygotowań. I to właśnie ta przedświąteczna „gorączka” stała się doskonałą okazją do zorganizowania w naszej szkole „Warsztatów pieczenia świątecznych pierników”.

0

Konkurs Ciułacz Miesiąca

Na początku listopada podsumowany został październikowy konkurs SKO: „Ciułacz miesiąca”. Celem konkursu było wdrażanie uczniów do systematycznego oszczędzania. W październiku wpłat na książeczki i konto dokonywało 5 uczniów. Łącznie zaoszczędzili oni 600, 55 zł.

0

Październikowe Konkursy SKO

Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania, który przypada 31 października, opiekun SKO zorganizował konkursu plastyczny na plakat promujący oszczędzanie. Konkurs przeznaczony był dla uczniów z klas I-VIII.

0

Andrzejkowa Loteria Fantowa

W trakcie zabawy Andrzejkowej w naszej szkole SKO i SU zorganizowały Andrzejkową Loterię Fantową, z której dochód zostanie przekazany na zakup komputera do sali komputerowej.

0

Pasowanie Pierwszoklasistów i nowych członków SKO

Przyjęci w poczet uczniowskiej społeczności Pierwszaki w Dniu Pasowania zostali uroczyście przywitani przez Panią Dyrektor, Grono Pedagogiczne i starszaków. Zdali egzamin na ucznia, wykazując się wiedzą i prezentując to, czego nauczyli się w trakcie pierwszych tygodni szkoły. Opiekun SKO przekazała ...

0

Lapbook i gazetka SKO

W związku z 100 Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę wśród wielu listopadowych aktywności została przygotowana tematyczna gazetka SKO, na której zilustrowane zostały pieniądze z czasów początku XX wieku. Uczniowie klasy III przygotowali

0
1 2 3 następna ostatnia