1 2 3 następna ostatnia


Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Dożynkowe święto plonów

Dożynki to święto plonów – okazja, by świętować zakończenie zbiorów z pól i ogrodów. Tradycją jest urządzanie festynów i jarmarków dla społeczności lokalnych, podczas których mieszkańcy wsi organizują stoiska, plotą wieńce dożynkowe wykonane z kłosów zbóż, owoców, warzyw, polnych kwiatów.

0

Konkurs na Cegiełkę

Po wakacjach w efekcie reformy oświaty wróciliśmy do ośmioklasowej szkoły podstawowej. Ta zmiana wymaga przygotowania zaplecza i rozbudowy szkoły o kolejną klasopracownię.

0

Witamy po wakacjach w roku szkolnym 2017/2018

Nastał wrzesień, a wraz z nim rozbrzmiał dźwięk szkolnego dzwonka. Wypoczęci i radośni wracamy po wakacjach do nauki i do oszczędzania. Na dobry początek powitała nas gazetka SKO z sentencjami i przysłowiami związanymi z oszczędzaniem. W imieniu SKO życzymy owocnej nauki i zasobnych skarbonek.

0

Czytamy BRAWO BANK

Od kilku lat regularnie czytamy publikację SKO pn. Brawo Bank. Na jego łamach przygotowane jest mnóstwo ciekawostek, opowiastek, edukacyjnych treści dotyczących sposobów i korzyści wynikających z oszczędzania. W prostych słowach opowiadają historię dzieci, które w różny sposób gromadzą oszczędności, ...

0

Rozwiązujemy rebusy o oszczędzaniu

Łamigłówki, rebusy i zagadki to zadania, które w przystępnej dla uczniów formie zachęcają do wytężenia umysłu i znalezienia prawidłowego rozwiązania. Te, na łamach publikacji Brawo Bank są szczególnie lubiane przez uczniów, bo w atrakcyjnej graficznie i kolorowej szacie umilają czas spędzony na zaję ...

1

Matematyczne zmagania w konkursie Mistrz Matematyki

Organizatorem potyczek matematycznych dla klas II i III była opiekun SKO. Konkurs odbył się w marcu 2017 r. Konkurs przeprowadzono w formie testu, a o zwycięstwie decydowała poprawność odpowiedzi i zdobyta liczba punktów.

3

Skarbonka SKO - konkurs plastyczny

A gdyby tak oszczędzać pieniądze do własnoręcznie przygotowanej skarbonki? Zachęca do tego konkurs plastyczny Skarbonka SKO zorganizowany w styczniu 2017 roku.

0

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze i konkurs "Uczeń z kasą"

Minął kolejny semestr oszczędzania. To okazja, by podsumować wpływy na nasze konta i książeczki oszczędnościowe. Dla regularnie oszczędzających opiekun SKO jak zwykle przygotowała nagrody.

0

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze...

1

Gminny Konkurs Plastyczny "Kartka, ozdoba świąteczna"

Tradycyjnie już od wielu lat w okresie przedświątecznym nasza szkoła organizuje Gminny Konkurs Plastyczny "Kartka, ozdoba świąteczna".

0
1 2 3 następna ostatnia