1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Śmieszne cyferki i Super Matematyk - obchody Dnia Matematyki

W ramach szkolnych obchodów Dnia matematyki zorganizowano dwa konkursy "Śmieszne cyferki" i "Super Matematyk". Oba konkursy skierowane były do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Iwinie. Celem konkursów było rozwijanie wrażliwości estetycznej i pomysłowości, zachęcenie do tw ...

0

Matematyczna kartka na Wielkanoc

Uczniowie klas starszych uczestniczyli w e - konkursie, którego przedmiotem było wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu Świąt Wielkanocnych i zwyczaju wysyłania świątecznych życzeń w postaci kartek. Prace można było wykonać dowolną techniką: komputerowo w programie Paint lub innym progra ...

0

Dzień Kisielu

14 stycznia w naszej szkole odbył się Dzień kisielu zorganizowany przez Radę Wolontariatu.

0

Matematyczne rymowanki

Pod koniec stycznia 2020 roku został ogłoszony konkurs dla rodziców uczniów klas IV - VIII. Konkurs łączył dwie dziedziny - matematykę i język polski. Zadaniem rodziców było przygotowanie krótkiego wiersza związanego z matematyką, nauczaniem lub uczeniem się matematyki. Utwór miał zachęcać do uczeni ...

0

Walentynka SKO

Z okazji Święta Walentego Szkolna Kasa Oszczędności pod koniec stycznia ogłosiła konkurs plastyczny na Walentynkę SKO w dowolnym formacie. Na konkurs wpłynęło 12 prac. Oczywiście na wszystkich walentynkach dominowały serduszka, kwiatki i logo SKO.

0

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze

Koniec I semestru to okazja, by podsumować oszczędzanie i wyłonić zwycięzców. Tytuł "Uczeń z kasą" w otrzymał - Filip Apanowicz z kl. VI, II miejsce Wiktoria Urbaniak z kl. VII, III - Alicja Pacholczyk z kl. I. Tytuł "Klasa z Kasą"otrzymała klasa I. Wszyscy w nagrodę otrzymali BONY SKO.

0

Dzień Kisielu

14 stycznia w naszej szkole odbył się Dzień kisielu zorganizowany przez Radę Wolontariatu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na zakup karmy dla zwierząt w schronisku w Szczecinku.

0

Bożonarodzeniowy Kiermasz

Tradycyjnie, jak co roku w okresie przedświątecznym w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowych ozdób i kartek, w którym przy okazji występów jasełkowych udział wzięli nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz członkowie naszej lokalnej społeczności.

0

Pierwszaki w SKO

Uczniowie klasy I zadebiutowali w szkole i w SKO. W trakcie uroczystego ślubowania stali się członkami społeczności szkolnej i wstąpili do grona oszczędzających w SKO. Witamy i życzymy systematyczności w oszczędzaniu.

0

Święto Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w formie zabaw i gier matematycznych. Dzięki temu uczniowie odkryli nowe sposoby nauki tej trudnej ,,dyscypliny" matematycznej. Mistrzem Tabliczki Mnożenia w klasie III został Dominik Bartnik. ...

0
1 2 3 następna ostatnia