1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Podsumowanie październikowego konkursu "Ciułacz Miesiąca"

Tradycyjnie w październiku organizowany jest w naszej szkole konkurs "Ciułacz miesiąca". Opiekun SKO Violetta Putek podlicza oszczędności uczniów, które zdążyli zgromadzić w październiku.

1

Nowi członkowie SKO - pasowanie pierwszaków

Pod koniec października odbyło się pasowanie na uczniów klasy I. Każdego roku wraz z zaszczytnym mianem ucznia, pierwszaki otrzymują książeczki SKO na dobry początek oszczędzania.

0

Światowy Dzień Oszczędzania

31 października przypada Światowy Dzień Oszczędzania. Okazja ta była inspiracją do zorganizowania konkursu plastycznego na plakat promujący te święto. Konkurs przeznaczony był dla klas I-VII.

0

Dożynkowe święto plonów

Dożynki to święto plonów – okazja, by świętować zakończenie zbiorów z pól i ogrodów. Tradycją jest urządzanie festynów i jarmarków dla społeczności lokalnych, podczas których mieszkańcy wsi organizują stoiska, plotą wieńce dożynkowe wykonane z kłosów zbóż, owoców, warzyw, polnych kwiatów.

0

Konkurs na Cegiełkę

Po wakacjach w efekcie reformy oświaty wróciliśmy do ośmioklasowej szkoły podstawowej. Ta zmiana wymaga przygotowania zaplecza i rozbudowy szkoły o kolejną klasopracownię.

0

Witamy po wakacjach w roku szkolnym 2017/2018

Nastał wrzesień, a wraz z nim rozbrzmiał dźwięk szkolnego dzwonka. Wypoczęci i radośni wracamy po wakacjach do nauki i do oszczędzania. Na dobry początek powitała nas gazetka SKO z sentencjami i przysłowiami związanymi z oszczędzaniem. W imieniu SKO życzymy owocnej nauki i zasobnych skarbonek.

0

Czytamy BRAWO BANK

Od kilku lat regularnie czytamy publikację SKO pn. Brawo Bank. Na jego łamach przygotowane jest mnóstwo ciekawostek, opowiastek, edukacyjnych treści dotyczących sposobów i korzyści wynikających z oszczędzania. W prostych słowach opowiadają historię dzieci, które w różny sposób gromadzą oszczędności, ...

0

Rozwiązujemy rebusy o oszczędzaniu

Łamigłówki, rebusy i zagadki to zadania, które w przystępnej dla uczniów formie zachęcają do wytężenia umysłu i znalezienia prawidłowego rozwiązania. Te, na łamach publikacji Brawo Bank są szczególnie lubiane przez uczniów, bo w atrakcyjnej graficznie i kolorowej szacie umilają czas spędzony na zaję ...

1

Matematyczne zmagania w konkursie Mistrz Matematyki

Organizatorem potyczek matematycznych dla klas II i III była opiekun SKO. Konkurs odbył się w marcu 2017 r. Konkurs przeprowadzono w formie testu, a o zwycięstwie decydowała poprawność odpowiedzi i zdobyta liczba punktów.

3

Skarbonka SKO - konkurs plastyczny

A gdyby tak oszczędzać pieniądze do własnoręcznie przygotowanej skarbonki? Zachęca do tego konkurs plastyczny Skarbonka SKO zorganizowany w styczniu 2017 roku.

0
1 2 3 następna ostatnia