1 2 3 następna ostatnia

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
22
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Walentynkowa Loteria Fantowa

Nic innego nie przynosi tyle radości co los wygrany na loterii. Dla naszego SKO to podwójna korzyść - nie tylko okazja, by za cenę symbolicznego losu otrzymać atrakcyjną nagrodę, ale także sposób na pozyskanie środków pieniężnych do kasy SKO.

3

Walentynka SKO - konkurs plastyczny

Walentynki to święto zakochanych, ale nie tylko to również okazja, by innym okazać dowody sympatii i życzliwości. Tradycją stało się wysyłanie kartek walentynkowych z wyznaniami, życzeniami czy po prostu miłymi pozdrowieniami. 14 lutego to szczególny dzień. Postanowiliśmy uczcić go także w naszej sz ...

0

Uczeń z kasą i Klasa z kasą

Jak oszczędzać to z klasą, jak być uczniem to z kasą. Ta gra słów stanowi tytuł i hasło przewodniekonkursów rozstrzyganych na koniec każdego semestru wśród członków SKO.

1

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze

Nasze skarbonki i konta zapełniają się sukcesywnie. Aby zmotywować do regularnego oszczędzania, a jednocześnie docenić tych regularnie oszczędzających monitorujemy stan wpłat po każdym semestrze.

1

Jasełka i kiermasz Bożonarodzeniowy

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali „Historię narodzenia Pana”. Przedstawienie nawiązujące do trwającego adwentu i historii przychodzącego na świat Jezusa obejrzeli licznie zgromadzeni rodzice, nauczyciele oraz członkowie społeczności lokalnej. P ...

1

XVI EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Kartka, ozdoba świąteczna”

Tradycyjnie co roku w okresie przedświątecznym organizowany jest w naszej szkole konkurs na ozdoby i kartki bożonarodzeniowe. W tym roku to już XVI edycja. Konkurs niezmiennie cieszy się zainteresowaniem uczniów ze wszystkich szkół z gminy Grzmiąca. W tej edycji wpłynęło 51 prac w wielu różnych tech ...

1

Podsumowanie październikowego konkursu "Ciułacz Miesiąca"

Tradycyjnie w październiku organizowany jest w naszej szkole konkurs "Ciułacz miesiąca". Opiekun SKO Violetta Putek podlicza oszczędności uczniów, które zdążyli zgromadzić w październiku.

1

Nowi członkowie SKO - pasowanie pierwszaków

Pod koniec października odbyło się pasowanie na uczniów klasy I. Każdego roku wraz z zaszczytnym mianem ucznia, pierwszaki otrzymują książeczki SKO na dobry początek oszczędzania.

0

Światowy Dzień Oszczędzania

31 października przypada Światowy Dzień Oszczędzania. Okazja ta była inspiracją do zorganizowania konkursu plastycznego na plakat promujący te święto. Konkurs przeznaczony był dla klas I-VII.

0

Dożynkowe święto plonów

Dożynki to święto plonów – okazja, by świętować zakończenie zbiorów z pól i ogrodów. Tradycją jest urządzanie festynów i jarmarków dla społeczności lokalnych, podczas których mieszkańcy wsi organizują stoiska, plotą wieńce dożynkowe wykonane z kłosów zbóż, owoców, warzyw, polnych kwiatów.

0
1 2 3 następna ostatnia