1 2 3 następna ostatnia

Gotuj z Lokatką
Zdrowy deser bez cukru
9
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze

Koniec I semestru to okazja, by podsumować oszczędzanie i wyłonić zwycięzców. Tytuł "Uczeń z kasą" w otrzymał - Filip Apanowicz z kl. VI, II miejsce Wiktoria Urbaniak z kl. VII, III - Alicja Pacholczyk z kl. I. Tytuł "Klasa z Kasą"otrzymała klasa I. Wszyscy w nagrodę otrzymali BONY SKO.

0

Dzień Kisielu

14 stycznia w naszej szkole odbył się Dzień kisielu zorganizowany przez Radę Wolontariatu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na zakup karmy dla zwierząt w schronisku w Szczecinku.

0

Bożonarodzeniowy Kiermasz

Tradycyjnie, jak co roku w okresie przedświątecznym w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowych ozdób i kartek, w którym przy okazji występów jasełkowych udział wzięli nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz członkowie naszej lokalnej społeczności.

0

Pierwszaki w SKO

Uczniowie klasy I zadebiutowali w szkole i w SKO. W trakcie uroczystego ślubowania stali się członkami społeczności szkolnej i wstąpili do grona oszczędzających w SKO. Witamy i życzymy systematyczności w oszczędzaniu.

0

Święto Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w formie zabaw i gier matematycznych. Dzięki temu uczniowie odkryli nowe sposoby nauki tej trudnej ,,dyscypliny" matematycznej. Mistrzem Tabliczki Mnożenia w klasie III został Dominik Bartnik. ...

0

Andrzejkowa loteria fantowa

W trakcie zabawy Andrzejkowej przez Samorząd Uczniowski i SKO zorganizowana została loteria fantowa. Możliwość wygrania fantów zachęcała do udziału w loterii. Równocześnie odbywały się zabawy i wróżby andrzejkowe, przy wesołej muzyce i w doskonałych humorach.

0

Ciułacz miesiąca - konkurs październikowy

Jak co roku w październiku - miesiącu oszczędności, w naszej szkole odbył się konkurs SKO „Ciułacz miesiąca”. Zachęcenie uczniów do systematycznego oszczędzania to główny cel konkursu. 6 listopada 2019 r. opiekun SKO Violetta Putek podsumowała październikowe oszczędności i przyznała tytuł „Ciułac ...

0

Rozpoczynamy oszczędzanie w kolejnym roku szkolnym

Wakacje minęły i rozbrzmiał pierwszy dzwonek, a wraz z nim na nowo uruchomiliśmy nasze skarbonki. Oszczędzanie w SKO stało się tradycją naszej szkoły i co roku gromadzi kolejnych zwolenników.

0

Matematyka motywem przewodnim gazetki SKO

Gazetka SKO przygotowana z okazji przypadającego 12 marca Dnia Matematyki podkreśliła, jak praktycznie przydatna w życiu jest matematyka. W trakcie codziennych zakupów, rachunków, ale także w pomiarach, grach i zabawach. Otaczają nas kształty - figury i bryły matematyczne. W wielu codziennych czynno ...

0

Matematyczne potyczki w Światowym Dniu Matematyki

Obrazki z figur geometrycznych, matematyczne malowanki i zadania z rachunków - to wyzwania, jakie stanęły przed uczniami w Światowym Dniu Matematyki 18 marca. Konkurs w formule zabawy zachęcał do nauki matematyki, inaczej niż zwykle.

0
1 2 3 następna ostatnia