1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
3
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Szkoła Podstawowa w Iwinie

Podsumowań czas - kolejny rok oszczędzania za nami

Przed zbliżającym się końcem roku zaglądamy jak zwykle do naszych SKO-wych skarbonek - komu udało się zaoszczędzić najwięcej, która klasa jest liderem oszczędności, kto wykazał się regularnością w gromadzeniu pieniążków? O tym przekonujemy się dzięki konkursom: "Klasa z kasą" i "Uczeń z kasą", rozst ...

1

Dobroczynne pola nadzei

W kwietniu wolontariuszki z naszej szkoły wzięły udział w kweście na rzecz Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku. Na ten szczytny cel udało się im uzbierać wśród uczniów, nauczycieli, mieszkańców 946,77 zł. Ta kwota będzie na pewno dużym wsparciem dla podopiecznych Hospicjum.

0

Matematyka motywem przewodnim gazetki SKO

Gazetka SKO przygotowana z okazji przypadającego 12 marca Dnia Matematyki podkreśliła, jak praktycznie przydatna w życiu jest matematyka. W trakcie codziennych zakupów, rachunków, ale także w pomiarach, grach i zabawach. Otaczają nas kształty - figury i bryły matematyczne. W wielu codziennych czynno ...

0

Matematyczne potyczki w Światowym Dniu Matematyki

Obrazki z figur geometrycznych, matematyczne malowanki i zadania z rachunków - to wyzwania, jakie stanęły przed uczniami w Światowym Dniu Matematyki 18 marca. Konkurs w formule zabawy zachęcał do nauki matematyki, inaczej niż zwykle.

0

Świadome zakupy

W ostatnim dniu lutego klasy I-III udały się na wycieczkę pod hasem "Ekspedycja smaków". Uczniów ugościł sklep Tesco w Szczecinku. W trakcie spotkania z pracownikami sklepu dzieci nauczyły się jak odczytywać informacje o produktach na etykietach, symbole na jajkach, ceny. Wycieczka była podsumowani ...

0

Walentynkowa loteria i gazetka SKO

Dzień Świętego Walentego to okazja, by wyrazić swoją sympatię i życzliwość dla bliskich nam osób. W tym dniu królują serduszka - na kartkach, czekoladkach, dekoracjach, a czerwień dominuje wszystkie inne barwy. Nie inaczej było w naszej szkole - uczciliśmy tę okazję wspólną zabawą, w trakcie której ...

0

Podsumowanie oszczędzania w I semestrze roku szkolnego

Na koniec pierwszego semestru nauki w bieżącym roku szkolnym opiekun SKO dokonała podsumowania oszczędzania w SKO. Tytuł "Uczeń z kasą" otrzymała Roksana Gąsior z klasy VI, II miejsce zajął Maciej Kacprzak z klasy III, a III miejsce uczeń klasy V Filip Apanowicz. Tytuł "Klasa z kasą" otrzymała klasa ...

0

Loteria Świąteczna SKO i SU

Stroiki i ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli były fantami na Bożonarodzeniowej Loterii Fantowej, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski i SKO w trakcie jasełek. Dochód z loterii przeznaczony został na zakup komputera do sali komputerowej.

0

Konkurs "Kartka, ozdoba świąteczna"

ZAKOŃCZYŁA SIĘ XVII EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Kartka, ozdoba świąteczna”

0

Konkurs matematyczny w Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Z okazji VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia opiekun SKO zorganizowała w trakcie przerwy międzylekcyjnej konkurs matematyczny SKO. Uczniowie rozwiązywali w pamięci iloczyny i ilorazy, doskonaląc w ten sposób rachunek pamięciowy.

0
1 2 3 następna ostatnia