1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Brochowie

Szkoła Podstawowa w Brochowie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. F.Chopina w Brochowie. Przygodę z SKO rozpoczęliśmy w tym roku. Bierzemy przykład z innych szkół, które mają większe doświadczenie w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga.

SKO to jest to!!!

W miesiącu marcu ,uczniowie naszej szkoły spotkali się z panią Wiolettą Wiatr pracownikiem banku PKO BP oddział w Warszawie .

15

Gazetka SKO

Już od miesiąca października 2012 roku prowadzimy Gazetkę ,,Szkolna Kasa Oszczędności". Gazetka umieszczona jest na górnym korytarzu naszej brochowskiej szkoły. Czytając ją uczniowie mogą dowiedzieć się o aktualnych działaniach w SKO.

7

Wyjazd na Zamek Królewski w Warszawie

Klasa 3a i 3b 18 lutego 2013r. wyjechały na wycieczkę do Warszawy w ramach programu " Bernardo Bellotto - ambasador kultury "na Zamek Królewski.

10

SKO w Brochowie

SKO w Brochowie działa od września 2012r.

11
1