1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
9
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Bobolicach

Szkoła Podstawowa w Bobolicach

Konkurs „Ferie marzeń z SKO” oraz „Najładniejsza kartka z okazji 100-lecia PKO”

Podczas zajęć z SKO przeprowadzonych w czasie ferii zostały zorganizowane dwa konkursy: „Ferie marzeń z SKO” oraz „Najładniejsza kartka z okazji 100-lecia PKO”.

7

Ferie z SKO dzień drugi

30 stycznia w świetlicy szkolnej przy ulicy Głowackiego zostały przeprowadzone drugie zajęcia z SKO.

7

Poznaj moc oszczędzania w SKO

Szkolne Kasy Oszczędności to najstarszy i największy w Polsce program edukacji finansowej. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach przyłączyli się do SKO w marcu 2013 roku.

1

100 lecie PKO BP :)

Serdeczne życzenia z okazji 100 lecia PKO BP :)

7

Ferie z SKO

Wraz z rozpoczynającymi się feriami, 29 stycznia zostały przeprowadzone zajęcia z SKO.

3

Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Szkole Podstawowej w Bobolicach w XXVII Finale WOŚP

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku w MGOK w Bobolicach odbył się XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wcześnie rano wolontariusze pobrali ze sztabu puszki i ruszyli z nimi na ulice Bobolic.

0

BRAWO MY!

Już po raz trzeci uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach wzięli udział w ogólnopolskiej akcji świątecznej "Rodacy Bohaterom", zorganizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen.

1

Ciekawe zajęcia z SKO

Rozpoczynając rok szkolny 2018/2019 do naszej klasy 5D przyszła Pani Urszula Tomaszewska – Martyniuk, dyrektor I Oddziału Banku PKO w Bobolicach. Przeprowadziła z nami ciekawe zajęcia na temat oszczędzania w SKO.

2
1