1 2 3 4 25 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Ślaskich. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos.

Rebus dwuwyrazowy

Rozwiąż rebus, który składa się z dwóch wyrazów.

2

Zagadki

Zgadnij co to za zagadki.

0

Rebus

Zgadnij co to za rebus.

0

Dzień Wolontariusza.

W tym dniu są organizowane różne atrakcje i ogłasza się zbiórki np.

0

Życzenia Noworoczne

Nowy Rok z okazji tego wspaniałego święta składam wszystkim nauczycielom i uczniom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia.

0

Zbiórka dla OIK'u

W poniedziałek 12 grudnia 2016r. uczennice klasy Ib, które są członkiniami Szkolnego Koła Wolontariatu: Julia Piorun, Wiktoria Cieluszke oraz Emilia Wojciechowska wraz z opiekunami SKW Justyną Salamon oraz Sabiną Siwy udały się do świetlicy środowiskowej działającej przy siemianowickim Ośrodku Inter ...

0

Z sercem gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dnia 20 grudnia 2016r. w godzinach od 8.00 do 19.00 odbyła się w naszej szkole impreza zamknięta, z której to dochód w całości został przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

0

Co to jest wolontariat?

W listopadzie uczennice klasy IIIa gimnazjum odwiedziły klasy IV - VI oraz klasy gimnazjalne i prowadziły lekcje na temat „Co to jest wolontariat?”. Przybliżyły uczniom to pojęcie, wyjaśniły kim jest wolontariusz, jakimi cechami powinien się charakteryzować oraz przedstawiły „Kodeks etyczny wolontar ...

1

Barbórka

Akademia z okazji Barbórki.

3

"Stare klucze dla Budzika"

Jeśli macie Państwo w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieście je do naszej szkoły. Klucze zostaną przekazane do Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych. Jego członkowie oddadzą Twój klucz na złom, a pieniądze przekażą na Fundację „Akogo” Ewy Błaszczyk, któr ...

1
1 2 3 4 25 następna