1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Ślaskich. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Świąteczny Jarmark dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!! Dnia 18 grudnia 2017r. (poniedziałek) w godzinach od 8.00. do 19.00. odbędzie się w naszej szkole impreza zamknięta na rzecz WOŚP.

0

WIGILIA DLA SAMOTNYCH

"Wigilia dla samotnych" to inicjatywa mająca sprawić, aby w czasie Świąt ludzie nie byli samotni, żeby poczuli, iż są we wspólnocie z innymi. W tym czasie będą organizowane 2 Wigilie - jedna w hali MORiS w Chorzowie, a druga w MCK w Katowicach!

1

Zbiórka dla Burka - podsumowanie.

Podsumowanie zbiórki dla Burka, czyli zbieranie zabawek, karmy, kocy i innych rzeczy dla zwierząt ze schroniska.

0

Zbliżają się Święta. Pobaw się z Mikołajem

Serdecznie wszystkich zapraszamy na super zabawę z św. Mikołajem. Podczas zabawy nauczysz się programowania. Zbliżają się Święta i Mikołaj, więc czemu by nie spróbować.

0

Turniej gier komputerowych

E-sport to coraz bardziej popularna forma spędzania czasu. Uczniowie naszej szkoły potwierdzili to, biorąc udział w turnieju gier komputerowych zorganizowanym w piątek 27 października w kompleksie sportowym „Michał” w Siemianowicach Śląskich.

0

Pasowanie na ucznia

W dniu 20 września 2017 roku w Szkole Podstawowej numer 4 w Siemianowicach Ślaskich odbyło się pasowanie na ucznia dzieci klas pierwszych.

0

Lekcja SKO w klasie 2c

Lekcja oszczędzaniu w Sko.

1

Sprzątanie Parku za szkołą

Na początku miesiąca uczniowie chętni z naszej szkoły spotkali się podczas przerwy wiosennej i wyruszyli na pomoc Ziemi, a także mieszkańcom osiedla.

1

Konkurs na Medal

Konkurs!! Nagrody! Zabawa!! Zapraszamy!!!

0

Co to jest budżet, deficyt i nadwyżka.

W tym blogu dowiemy się co to jest budżet, dochody, wydatki, deficyt budżetowy i nadwyżka budżetowa. Mamy nadzieję, że spodoba się to wam i się dowiecie czegoś nowego i fajnego. Serdecznie zapraszam do przeczytania poniższego tekstu !!!

0
1 2 3 następna ostatnia