1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
2
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Ślaskich. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos.

Klasa III a z wizytą w aptece!

Klasa III a z wizytą w aptece w ramach Ogólnopolskiego Programu „Otwarta Firma”

1

ŚWIĄTECZNY JARMARK!

ŚWIĄTECZNY JARMARK DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019 Udało nam się zebrać 2356,05 zł.

1

GÓRA GROSZA!

Akcja "Góra Grosza".

0

Akcja Samorządu Uczniowskiego!

"ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECIi - RECYKLING DAJE OWOCE" W ramach akcji "Recykling Daje Owoce", rozdajemy za elektrograty owoce. To oczywiście symbol akcji, mamy jednak nadzieję że ekologia, recykling i owoce, rzecz jasna, wyjdą nam wszystkim na zdrowie.

0

Lekka Poetyka – sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 4

Od kilku już lat Zespół Szkół Specjalnych w Siemianowicach Śląskich organizuje KULTURIADĘ, czyli konkurs pod hasłem „Sport z kulturą – kultura w sporcie”. Przedsięwzięcie objęte jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta.

1

Grupa teatralna "Antrakt"

Grupa teatralna Antrakt - I miejsce

0

Dzień Pluszowego Misia!

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś.

0

Klasa VII a w Wodociągach Siemianowickich "Aqua-Sprint"

21 listopada 2019 r. uczniowie klasy VIIa (23 obecnych) wraz z wychowawcą Iloną Janke i panią Beatą Latusek udali się do Siemianowickich Wodociągów „Aqua-Sprint”.

0

Zajęcia kreatywne w klasie IIb - "Jak pracuje chemik?"

Zajęcia z kształcenia kreatywnego z klasą II b były okazją do poznania pracy chemika wykorzystując sprzęt i szkło laboratoryjne. Uczniowie badali właściwości fizyczne i chemiczne wody, wykorzystywali pipety, probówki i kolby do przenoszenia wody.

0

Konkurs plastyczny „Wymarzony świat dla dzieci w przyszłości”

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny „Wymarzony świat dla dzieci w przyszłości”.

0
1 2 3 następna ostatnia