1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź swoją wiedzę :)
24
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Ślaskich. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos.

Projekt "Otwarta Firma"

W dniach 18 – 24 listopada 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 4 będzie realizowała ogólnopolski program „Otwarta firma” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Celem programu jest promocja przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.

1

Akcja "Zbiórka dla Burka".

Klub Małego Ekologa (klasa 1b) wraz z wychowawcą zapraszają do udziału w akcji "Zbiórka dla Burka".

0

Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania w klasach I –III

7 listopada 2019r. obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 4 Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Celem tego przedsięwzięcia było promowanie wśród najmłodszych zdrowego jedzenia, dobrych nawyków żywieniowych oraz zachęcanie do regularnego spożywania posiłków. Uczniowie klas I – III, przebra ...

0

KONKURS PLASTYCZNY "WYMARZONY ŚWIAT DLA DZIECI W PRZYSZŁOŚCI"

W związku z obchodami w naszej szkole Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka serdecznie zapraszamy uczniów i ich rodziców do udziału w konkursie plastycznym „Wymarzony świat dla dzieci w przyszłości”.

1

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA!

Dnia 20 listopada 2019r. nasza szkoła weźmie udział w światowych obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka organizowanych przez UNICEF Polska. W tym roku przypada wyjątkowa - 30. rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. 20 listopada to szczególna data, która powinna zwracać naszą uwagę na ...

1

STARE KLUCZE DLA BUDZIKA!

Akcja trwa od 4 listopada 2019r do 19 czerwca 2020r.

0

ZAKRĘCONA AKCJA!

W dalszym ciągu trwa w naszej szkole "Zakręcona akcja" polegająca na zbiórce plastikowych nakrętek. W tym roku dochód pozyskany ze sprzedaży nakrętek zostanie przekazany na cele rehabilitacyjne Martyny Podolak i Tomasza Gwiżdż. Akcja prowadzona jest we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym i ...

0

III Światowy Dzień Ubogich!

We wrześniu odbyła się w naszej szkole, we współpracy z Urzędem Miasta, zbiórka z okazji III Światowego Dnia Ubogich.

1

SZKOŁO POMÓŻ I TY!

W dniach 28 - 31.10.2019r. odbyła się w naszej szkole akcja "Szkoło Pomóż i Ty" Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty".

1

Co słychać u Dalekowzrocznych z IIa?

Dalekowzroczni nie mają czasu na nudę. Obserwują, badają, eksperymentują, tworzą, a przede wszystkim świetnie się bawią na zajęciach kreatywnych. Zakończono właśnie realizację projektu „Las”, w ramach którego obserwowano budowę warstwową lasu i życie jego mieszkańców. Poznano korzyści jakie daje cz ...

2
1 2 3 następna ostatnia