1 2 3 następna ostatnia

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
32
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Ślaskich. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos.

ŁĄCZYMY KRAJE PRZEZ NAUKĘ ANGIELSKIEGO- PROJEKT AIESEC

Od początku maja, gościmy w naszej szkole trzech studentów z wymiany. Z Kandy przyjechały Georgiana oraz Yi, a z gorącego Maroka zawitał do nas Sala. Odwiedzili Polskę w ramach projektu AIESEC, organizacji działającej w 122 krajach i umożliwiającej młodym ludziom odwiedzanie ciekawych miejsc, poznaw ...

1

REBUS

Czy odgadniesz hasło?

1

ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS I-III

W karnawale, w karnawale wybieramy się na bal!

1

III Bieg Wokół Stołu w ramach Siemianowickiego Zawrotu Głowy!!!

28 stycznia w pierwszą niedzielę ferii licznie zgromadzeni uczniowie naszej szkoły w tym zawodniczki i zawodnicy MKS Siemion przy SP4 Siemianowice Śląskie aktywnie i z świetnym efektem wzięli udział w III Biegu Wokół Stołu w ramach Siemianowickiego Zawrotu Głowy.

0

FREEDLAND - przedstawienie w Parku Tradycji przygotowane przez klasę IIIBG, IICG I IIBG

Lata osiemdziesiąte, Michałkowice, piąte piętro szarego bloku; na ścianie fototapeta z Nowym Yorkiem, a przy stole Achim i Dora, która chce opuścić Polskę i Śląsk i wyjechać na stałe do Niemiec – tak oto przedstawia się treść jednoaktówki Freedland napisanej przez mieszkańca Siemianowic Śląskich Mac ...

0

FAMILIJNE GRY PLANSZOWE w IIIa

W czwartek 25 stycznia 2018 roku odbyło się drugie spotkanie z udziałem uczniów klasy IIIa SP oraz przedstawicieli ich rodzin i środowiska lokalnego oraz wychowawcy klasy IIIa pod hasłem „Familijne gry planszowe – wspaniała zabawa dla całej rodziny”.

0

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Świąteczny Jarmark dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!! Dnia 18 grudnia 2017r. (poniedziałek) w godzinach od 8.00. do 19.00. odbędzie się w naszej szkole impreza zamknięta na rzecz WOŚP.

1

WIGILIA DLA SAMOTNYCH

"Wigilia dla samotnych" to inicjatywa mająca sprawić, aby w czasie Świąt ludzie nie byli samotni, żeby poczuli, iż są we wspólnocie z innymi. W tym czasie będą organizowane 2 Wigilie - jedna w hali MORiS w Chorzowie, a druga w MCK w Katowicach!

1

Zbiórka dla Burka - podsumowanie.

Podsumowanie zbiórki dla Burka, czyli zbieranie zabawek, karmy, kocy i innych rzeczy dla zwierząt ze schroniska.

0

Zbliżają się Święta. Pobaw się z Mikołajem

Serdecznie wszystkich zapraszamy na super zabawę z św. Mikołajem. Podczas zabawy nauczysz się programowania. Zbliżają się Święta i Mikołaj, więc czemu by nie spróbować.

0
1 2 3 następna ostatnia