1 2 3 następna ostatnia

Co to jest paragon?
Dlaczego warto go brać?
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Ślaskich. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos.

Podziękowania z hospicjum w Chorzowie.

Podziękowania z hospicjum za przekazanie kartek świątecznych dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej.

0

Warsztaty molekularne!!

10 grudnia 2018 r. klasa IV c uczestniczyła w warsztatach molekularnych odbywających się na Uniwersytecie Rozwoju w Katowicach.

0

ZAJĘCIA PRZYRODNICZE DLA PRZEDSZKOLAKÓW!!

W celu przybliżenia przyrody uczennice z trzeciej klasy gimnazjum zaprezentowały doświadczenia, które chociaż w niewielkim stopniu zobrazowały makroświat i mikroświat.

0

"Postaw na słońce"

Konkurs badawczy „Postaw na Słońce” ma na celu rozpowszechnienie wiedzy o mikroinstalacjach OZE (Odnawialne Źródła Energii), czyli urządzeniach, pozwalających wytwarzać energię elektryczną we własnym zakresie na swój własny użytek. Szczególny nacisk kładziemy na fotowoltaikę, czyli technologie prze ...

0

"Klimat to temat" - szkolna debata!!

21 listopada 2018 roku podczas tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej w naszej szkole w ramach projektu "Klimat to temat" odbyła się szkolna debata.

0

Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”!!

21 listopada pani Anna Bochenek przeprowadziła w klasie Ia warsztaty w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”.

0

Zbiórka elektrośmieci: "RECYKLING ZA OWOCE"

Wielka zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, która miała miejsce w naszej szkole we współpracy z Panem Dominikiem Dobrowolskim w akcji "Recykling Daje Owoce. " dobiegła końca.

0

ŚWIĄTECZNY JARMARK DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2018

W poniedziałek 17 grudnia 2018r. w godzinach od 8.00 do 16.00 w naszej szkole odbędzie się „ Świąteczny Jarmark dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”.

3

Akcja Społeczna Zawodowcy!!!

W środę 10 października w Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych odbyła się debata podsumowująca akcję społeczną "ZAWODOWCY".

1

Zajęcia Młody Ratownik!!!

Ruszyła Akademia Młodych Ratowników w Siemianowicach Śląskich.

1
1 2 3 następna ostatnia