1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
32
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu

DWÓR ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Uczniowie klasy 1C I 2C odwiedziły Dwór Świętego Mikołaja. Święta coraz bliżej...

33

KIERMASZ DLA NATALKI

Zachęcamy do włączenia się w kolejną charytatywną akcję w naszej Trójce. Już w najbliższy poniedziałek mamy kiermasz ciast. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na leczenie dla Natalki.

7

CHOINKA NA RYNKU MIEJSKIM

Klasy 1d i 2d wykonały dekoracje, które ozdobiły choinkę na Rynku Miejskim w Przasnyszu. Dzieciaki wczuły się w świąteczny klimat. Miłą niespodzianką dla uczniów były odwiedziny Mikołaja, który obdarował dzieci słodkościami.

6

KONKURS

Przypominamy o konkursie. Czekamy na Wasze prace.

3

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

9 grudnia odbył się kiermasz świąteczny. Świetliczaki pod opieką swoich Pań wykonali na to spotkanie wiele ciekawych prac, a Rodzice upiekli przepyszne słodkości. Każdy z uczniów mógł znaleźć cos dla siebie. Cały dochód został przeznaczony na zakup gier na świetlicę szkolną.

9

WARSZATY W MUZEUM

W tym tygodniu klasy 1-3 wybrały się na warsztaty do Muzeum Historycznego w Przasnyszu. Na spotkaniu nauczyliśmy się robić ozdobę choinkową - aniołka, metodą makramy.

8

MIKOŁAJKI

Od samego rana wypatrywaliśmy niezwykłego GOŚCIA. Jak co roku o nas pamiętał i nie zawodnie osłodził nam ten dzień. Do zobaczenia za rok, Święty Mikołaju.

10

PIERWSZA POMOC WAŻNA SPRAWA

Życie jest bezcennym darem, który w jednej chwili możemy stracić. Dlatego zachęcamy do przypomnienia sobie zasad, dotyczącymi pierwszej pomocy. Są one dostępne w formie elektronicznej na stronie www.pkobp.pl/sko w zakładce „Materiały edukacyjne”.

3

NOWA CZŁONKINI

Z radością informujemy, że dołączyła do nas Maja z klasy 1c. Serdecznie witamy na pokładzie i zachęcamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy.

5
1