1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Serdecznie witam na naszym skromnym blogu SKO. Jestem, jak się domyślacie, opiekunem SKO w naszej szkole, nazywam się Ewa Waga-Sadowska. Powoli i nieśmiało rozpoczynamy naszą przygodę z oszczędzaniem. Co może dziwić, w naszej szkole najbardziej chętne do oszczędzania są dzieci z najmłodszych klas. Jest ich na ten moment zupełnie maleńka grupka, ale oszczędzają systematycznie i mają mnóstwo planów w stosunku do zaoszczędzonych pieniążków. Jak już wspomniałam, nasza przygoda z Żyrafą Lokatką i
1