1 2 3 następna ostatnia

Jak zdobyć nową rzecz nie płacąc ani złotówki?
Przeczytaj krótką historię na temat barteru.
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Nareszcie jesteśmy i wielce, z serca WITAMY! A, że gościnni jesteśmy, do odwiedzin ZAPRASZAMY!

Festiwal Dyni...

Piękne przygotowane dekoracje z dyni przygotowali członkowie SKO. Dynia ma bardzo cenne dla zdrowia witaminy i minerały: A, B1, B2, B3, C, Beta karoten, wapń, potas, magnez, fosfor i żelazo, mangan, selen i cynk. A więc jedzmy ją jak najczęściej. Z dyni można zrobić wiele potraf, np.: frytki, dżem, ...

13

Jest więcej oszczędzających w SKO.

Natalia weszła w szeregi członków SKO. Teraz będzie mogła oszczędzać na kontach internetowych SKO. Życzmy jej sukcesów i gratulujemy.

1

Tak było w Dniu Kasztana....

Tradycją naszej szkoły stał się Dzień Kasztana, w którym to uczniowie klas czwartych sprzedawali przygotowane pyszności. Już od rana w całej szkole pachniało wypiekami. Można było kopić babeczki, ciasta, tosty przygotowane przez p. Jadzię. Uczennice klasy 4 d malowały twarze. Liczył się dobry pomysł ...

15

Dzień Edukacji Narodowej...

Wszystkim pracownikom oświaty, składamy najlepsze życzenia. Wasze święto jest jutro, ale składamy je dziś.

11

Oszczędzamy...

Przynajmniej raz w miesiąc czytamy literaturę banku "Brawo bank". Październik to miesiąc oszczędzania, więc natrafiliśmy na artykuł o tej tematyce. Uczennice Lena i Hania chętnie przeczytały innym uczniom jak skutecznie oszczędzać na kontach internetowych SKO. Polecamy!!!

5

Dzień Kasztana...

Tradycją stało się w naszej szkole, że co roku klasy czwarte organizują "Dzień kasztana". Na ten dzień przygotowują wspólnie z rodzicami mnóstwo niespodzianek dla uczniów szkoły. Będzie można zakupić coś smacznego lub zrobić makijaż...

4

Kiermasz, już jutro.....

11 października odbędzie się w naszej szkole kiermasz, który organizują klasy czwarte. Jak co roku będą roznosiły się przeróżne zapachy ciast, babeczek, popcornu czy innych pyszności. Każdy będzie mógł kupić coś dla siebie. Zapraszamy...

9

Nowi oszczędzający w SKO....

Mamy nowych członków SKO, którzy od dzisiaj wstąpili w szeregi oszczędzających na kontach. Dziękujemy i życzymy sukcesów w zbieraniu i oszczędzaniu pieniędzy

2

Wielki kiermasz jesienny....

We wrześniu odbył się kiermasz , na którym ze sprzedaży słodkich ciast i ciasteczek zebrane zostały pieniądze na zakup lektur do szkolnej biblioteki

2

Zbieraliśmy dla dzieci potrzebujących...

Zebraliśmy niezłą kwotę dla najbardziej potrzebujących. nauczycielki, które prowadziły tą akcję bardzo dziękują .

1
1 2 3 następna ostatnia