1 2 3 4 18 następna

Kreatywnie z Lokatką
Przeczytaj książeczkę o Kubie Pieniążku i przygotuj plakat zachęcający Twoich kolegów do bycia przedsiębiorczymi.
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Nareszcie jesteśmy i wielce, z serca WITAMY! A, że gościnni jesteśmy, do odwiedzin ZAPRASZAMY!

"Mam talent".....

20 marca odbędzie się w naszej szkole konkurs pt. "Mam talent" , uczniowie zaprezentują swoje zdolności i talenty. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału.

2

Świętowaliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny...

Samorząd uczniowski i uczniowie szkoły przygotował wiele niespodzianek dla Kobiet. Były to wiersze, tulipany czy upieczone babeczki.... dziękujemy za pamięć :)

7

Mamy nowego członka SKO...

Jest nas coraz więcej. Oto następny Eskaowicz. Życzymy jak najwięcej zgromadzonych środków na koncie SKO, sukcesów. Dziękujemy i pozdrawiamy.

3

Lekcje oszczędzania....

W klasach I - III odbyła się lekcja związana z oszczędzaniem na kontach internetowych SKO. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób można założyć konto SKO. Pracownicy banku I oddział w Legnicy w ciekawy sposób przeprowadzili zajęcia.

2

Rozstrzygnięty konkurs SKO...

Rozstrzgnęliśmy konkurs SKO na najciekawszą skarbonkę. I tak : Wyróżnieni zostali: I miejsce Alicja Jabłońska kl. 3c, II miejsce Iza Oziembłowska 3d, II miejsce Daniel Schaffter kl. 3d, III miejsce Maja Karbowiak kl. 3d, III miejsce Konrad Lanch kl. 3b, wyróżnienie Ewa Tymiak kl. ...

3

Konkurs zakończony :)

Na konkurs SKO na najciekawszą skarbonkę wpłynęły prace przestrzenne. Wkrótce wręczenie nagród. Dziękujemy za udział w konkursie.

1

Bal Karnawałowy....

Uczniowie przyszli przebrani za postacie z bajek i nie tylko, były wróżki, księżniczki i rycerze. Każdy bawił się w rytm muzyki. Były też zabawy i konkursu w których wzięły wszystkie klasy. Klasa 3 d miała szczęście, ponieważ wygrała wszystkie konkursy. Gratulujemy :)

4

Konkurs SKO...

Przypominam, że trwa konkurs na najciekawszą skarbonkę.Wpłynęły ciekawe prace. Jutro ostatni dzień składania prac. A więc czekamy i pozdrawiamy :)

4

Kolędy i pastorałki...

Uczennica naszej szkoły Marija V. dostała wyróżnienie za udział w konkursie kolęd i pastorałek. Gratulujemy

1

Bal nad bale...

Dzisiaj w naszej szkole Bal Karnawałowy. Uczniowie przyszli przebrani za różne postacie z bajki i mają dobre humory. A więc wesołej zabawy :)

3
1 2 3 4 18 następna