1 2 3 następna ostatnia

Potrafisz zatrzymać lato?
Podpowiem Ci jak to zrobić :-).
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Nareszcie jesteśmy i wielce, z serca WITAMY! A, że gościnni jesteśmy, do odwiedzin ZAPRASZAMY!

Nasze prace w banku PKO

Najładniejsze prace konkursowe pt. Świnka skarbonka" trafiły do banku PKO BP I oddział w Legnicy. Gratulujemy...

5

Ekologia na wesoło...

Uczniowie z klasy 3 d zmagali się z wiedzą ekologiczną na konkursie ekologicznym. Warunkiem uczestnictwa było zrobienie gry planszowej, makiety, w którą dzieci grały po teście. Wyróżnienia otrzymali: Daniel Schaffter i Martynka Sinicka. Gratulujemy....

0

Segregacja śmieci...

Zaprosiliśmy panią z Urzędu Miasta w Legnicy, która nam jak segregować śmieci. Później były warsztaty techniczne, na których uczniowie wykonali kotka, sowę czy innego zwierzaka z surowców wtórnych. Dziękujemy za ciekawą lekcję ekologiczną.

0

Pierwsza Pomoc...

Uczniowie klasy 3 d, wzięli udział w lekcji edukacyjnej, przeprowadzonej przez tatę jednego ucznia. Tematem zajęć była "Pierwsza Pomoc".

1

"Mistrz Skarbonki"...

30 maja odbyła się uroczystość wręczania szkolnych Kapituł, czyli nagroda przyznawana najlepszym uczniom. Mistrzem Skarbonki została Ewa Tymiak z klasy 3 d, za systematyczne oszczędzanie na koncie SKO. Gratulujemy!!!!

0

Kiermasz wielkanocny....

Nauczycielki świetlicy zorganizowały stoisko z ozdobami wielkanocnymi, które zrobiły z uczniami świetlicowymi. Pieniądze ze sprzedaży artykułów przeznaczą na konkretny cel. Dziękujemy Rodzicom, którzy przygotowali smakołyki na ten cel.

1

Święta, święta i....

A u nas w szkole pięknie korytarz przystrojony pracami uczniów . Zobaczcie sami :)

1

"Mam talent"

Z okazji Dnia wiosny, odbył się w naszej szkole "Mam talent". Dzieci zaprezentowały swoje talenty: wokalne, taneczne, akrobatyczne, plastyczne, muzyczne i inne. Wwszyscy dobrze się bawili. A na koniec uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Wszystkim gratulujemy

3

Akcja "Lekki tornister"

Bierzemy udział w akcji "Lekki tornister". Już we wrześniu ważyliśmy tornistry. Uczniowie rozwiązywali karty pracy dotyczące prawidłowej postawy ciała,.

0
1 2 3 następna ostatnia