1 2 3 4 18 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Nareszcie jesteśmy i wielce, z serca WITAMY! A, że gościnni jesteśmy, do odwiedzin ZAPRASZAMY!

Kiermasz wielkanocny....

Nauczycielki świetlicy zorganizowały stoisko z ozdobami wielkanocnymi, które zrobiły z uczniami świetlicowymi. Pieniądze ze sprzedaży artykułów przeznaczą na konkretny cel. Dziękujemy Rodzicom, którzy przygotowali smakołyki na ten cel.

1

Święta, święta i....

A u nas w szkole pięknie korytarz przystrojony pracami uczniów . Zobaczcie sami :)

0

"Mam talent"

Z okazji Dnia wiosny, odbył się w naszej szkole "Mam talent". Dzieci zaprezentowały swoje talenty: wokalne, taneczne, akrobatyczne, plastyczne, muzyczne i inne. Wwszyscy dobrze się bawili. A na koniec uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Wszystkim gratulujemy

3

Akcja "Lekki tornister"

Bierzemy udział w akcji "Lekki tornister". Już we wrześniu ważyliśmy tornistry. Uczniowie rozwiązywali karty pracy dotyczące prawidłowej postawy ciała,.

0

Kiermasz SKO...

22 marca odbył się kiermasz SKO. Zaangażowała się w to klasa 3 c z wychowawcą p. Violettą Dobosz i klasa 3d z wychowawcą p. Edytą Tuchlińską. W organizacji i prowadzeniu pomagali Rodzice i Babcie, którym bardzo dziękujemy. Dzięki wsparciu finansowym uczniów naszej szkoły zakupimy pomoce i przybory ...

2

"Mam talent".....

20 marca odbędzie się w naszej szkole konkurs pt. "Mam talent" , uczniowie zaprezentują swoje zdolności i talenty. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału.

2

Świętowaliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny...

Samorząd uczniowski i uczniowie szkoły przygotował wiele niespodzianek dla Kobiet. Były to wiersze, tulipany czy upieczone babeczki.... dziękujemy za pamięć :)

7

Mamy nowego członka SKO...

Jest nas coraz więcej. Oto następny Eskaowicz. Życzymy jak najwięcej zgromadzonych środków na koncie SKO, sukcesów. Dziękujemy i pozdrawiamy.

3

Lekcje oszczędzania....

W klasach I - III odbyła się lekcja związana z oszczędzaniem na kontach internetowych SKO. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób można założyć konto SKO. Pracownicy banku I oddział w Legnicy w ciekawy sposób przeprowadzili zajęcia.

2
1 2 3 4 18 następna