1 2 następna ostatnia

SKO ma już 86 lat!
Świętuj z nami urodziny najstarszego i najnowocześniejszego programu edukacji finansowej w Polsce.
20
Blog SKO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 118 WROCŁAW

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 118 WROCŁAW

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 118 we Wrocławiu. Nasza przygoda z SKO rozpoczęła się od 1 września 2012 r. Jesteśmy szkołą, która została zbudowana w miejscu, w którym kiedyś była płyta lotniska. Od 3 czerwca 2000 roku nasza placówka nosi imię płk pil. Bolesława Orlińskiego. Ten niezwykły człowiek i genialny pilot jest dla nas inspiracją do "rozwijania skrzydeł". Rozpoczynając przygodę z SKO będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły.

Szkolne Blogi - Wszystkiego najlepszego!!!!!

Wszyscy uczniowie SP 118 wraz z nauczycielami składają Szkolnym Blogom wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, samych wspaniałych wpisów i aktywnych blogowiczów! :)

0

SKO - tablice informacyjne!

Dla uczniów naszej szkoły powstała tablica informacyjna SKO koło gab. 72. Tam znajdują się najważniejsze informacje dotyczące konta dla ucznia w SKO. Codziennie cieszy się zainteresowaniem. Natomiast dla rodziców odprowadzających swoje pociechy do szkoły został stworzony plakat informacyjny SKO. Życ ...

0

REKLAMA SKO

Nasi uczniowie z SKO wykonali plakaty reklamujące SKO w naszej szkole. Plakaty zostały rozwieszone na ścianach szkoły i stanowią wspaniałą reklamę akcji SKO.

0

Wycieczka do Banku

W ramach współpracy z bankiem PKO BP nasi uczniowie SKO - wicze zwiedzali Bank PKO we Wrocławiu. Wycieczka była bardzo interesująca, gdyż mogliśmy zobaczyć placówkę od wewnątrz i spotkać się z p. Dyrektor. Najciekawszym miejscem oczywiście okazał się fotel Dyrektora. Każdy uczestnik chciał sobie zro ...

2

Bezpieczni na drodze

W dniu 24.01.2013 delegacja z Wydziału Ruchu Drogowego KMP we Wrocławiu przeprowadziła działania edukacyjne wśród uczniów wybranych klas naszej Szkoły na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

0

Bezpieczne i aktywne Ferie Zimowe 2013

Ferie zimowe to czas, w którym dzieci powinne odpoczywać, bawić się, realizować swoje zainteresowania, na które w okresie nauki brakuje im czasu. Czy nasze pociechy spędzają je w domu czy na zimowisku - ważne jest, abyśmy My jako rodzice pamiętali o kilku ważnych sprawach.

0

Dziennikarki SKO

Na stronach szkolnego czasopisma “Ikarek” powstał kącik poświęcony SKO. Dwie dziennikarki SKO Dominika i Natalia opisują wydarzenia związane z SKO.

0

Nagradzamy za wpisy

Warto zaglądać na naszego bloga! Dla ciekawych i wytrwałych blogowiczów mamy wspaniałą wiadomość. Najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone. Raz w miesiącu specjalna komisja będzie oceniać wpisy i wybierać. A zatem zapraszamy do wielkiego pisania swoich opinii na naszym blogu. Życzymy wielu ciekawych po ...

0

ŚPIOCHOWY DZIEŃ

9 stycznia 2013 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Śpiocha.

3

kiermasz świąteczny

W ostatnich dniach wszyscy uczniowie naszej Szkoły byli bardzo zajęci tworzeniem różnych ozdób z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie stworzone prace zostały przekazane na Kiermasz Świąteczny, który w dniu dzisiejszym zaczyna się od godz. 16.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Ozdoby wyróżni ...

0
1 2 następna ostatnia