1


Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Witamy na blogu SKO "Jedenastki" z Białegostoku. Naszą przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w 2001 roku. Od dzisiaj będziecie mogli śledzić na bieżąco wydarzenia z naszej szkoły. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających w SKO. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Programy, w których bierzemy udział

Nasza szkoła w tym roku szkolnym bierze udział w projektach: "Owoce i warzywa w szkole", "Chroń dziecięce uśmiechy" i "Mleko z klasą"

5

Tornister pełen uśmiechu

Wolontariusze z naszej szkoły przystąpili do akcji Caritas "Tornister pełen uśmiechu", zbierają przybory szkolne (zeszyty, bloki, kredki, mazaki, piórniki, ołówki, długopisy itp.). Wszystkie zebrane przedmioty zostaną przekazane uczniom z biednych rodzin.

2

Bezpieczna droga do szkoły

22 i 29 września w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią policjantką dla uczniów klas I i O. Pani policjantka przypomniała dzieciom zasady ruchu drogowego. Zademonstrowała jak należy przechodzić przez przejście dla pieszych, a także jak zachować się w przypadku ataku psa. Potem chętni uczniowi ...

3

Wycieczka edukacyjna

24 września odbyła się wycieczka edukacyjna do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczniowie mogli poznać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzenie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Spacerowali również w ogrodzie na dachu Kopernika, gdzie mogli podziwiać widoki na Wisłę, Stare Miasto ...

6

Sprzątanie świata

19 września nasza szkoła przystąpiła do akcji sprzątania świata. Zaangażowali się w nią wszyscy uczniowie szkoły. Młodsze dzieci sprzątały swoje sale, a starsi boisko szkolne i teren wokół szkoły.

2

Żegnajcie wakacje...

Dzień dobry szkoło wesoła!!!

5
1