1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
3
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Witamy na blogu SKO "Jedenastki" z Białegostoku. Naszą przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w 2001 roku. Od dzisiaj będziecie mogli śledzić na bieżąco wydarzenia z naszej szkoły. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających w SKO. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Rozstrzygnięcie konkursów

19 grudnia zostały rozstrzygnięte konkursy zorganizowane prze SKO na kartkę świąteczną i ozdobę choinkową. Wpłynęło wiele ciekawych prac, że jury długo naradzało się przy przyznawaniu miejsc. Wszystkim uczestnikom gratulujemy :)

8

Jasełka

Dzisiaj w naszej szkolne odbyły się Jasełka. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas V. W czasie uroczystości został rozstrzygnięty konkurs na wykonanie "Anioła". Dyrekcja, zaproszeni goście wszystkim zebranym życzyli Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

4

Konkurs na "Anioła"

Został ogłoszony konkurs na wykonanie "Anioła" dowolną techniką. Wpłynęło wiele ciekawych prac, które można podziwiać na holu przed stołówką szkolną.

2

Kiermasz bożonarodzeniowy

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia został zorganizowany kiermasz, na którym można kupić pocztówki i ozdoby świąteczne. Wszystkie te przedmioty zostały wykonane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

3
1