1


Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Witamy na blogu SKO "Jedenastki" z Białegostoku. Naszą przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w 2001 roku. Od dzisiaj będziecie mogli śledzić na bieżąco wydarzenia z naszej szkoły. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających w SKO. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Konkurs "Moja skarbonka"

W październiku SKO ogłosiło konkurs na pracę przestrzenną "Moja skarbonka". Był on skierowany do uczniów klas I- VI. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i pomysłowo wykonane z wykorzystaniem różnych technik. Po naradach przyznano: I miejsce- Jakub kl. IV a II miejsce- Rafał kl. II b III miejsce ...

3

Październik- miesiąc bibliotek szkolnych

W związku z miesiącem bibliotek szkolnych 23 października w bibliotece został zorganizowany kiermasz ciast. Każdy mógł kupić coś słodkiego, a było w czym wybierać ;)

2

Dzień Papieski

Jak co roku w naszej szkole został zorganizowany Dzień Papieski. Był ogłoszony konkurs plastyczny pt. "Portret Świętego Jana Pawła II", w którym mógł wziąć udział każdy. Powstały bardzo ciekawe prace. Słodkim akcentem tego dnia było stoisko z kremówkami, które można było kupić, a pieniądze z ich spr ...

2

Święto Edukacji Narodowej

13 października był świętowany w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Uczniowie przygotowali ciekawe i humorystyczne przedstawienie, złożyli życzenia i wręczyli kwiaty nauczycielom.

3

Programy, w których bierzemy udział

Nasza szkoła w tym roku szkolnym bierze udział w projektach: "Owoce i warzywa w szkole", "Chroń dziecięce uśmiechy" i "Mleko z klasą"

5
1