1 2 następna ostatnia

Zajrzyj do „Testu wiedzy SKO” jeszcze raz!
Jesteś pewien, że uzyskasz maksymalną liczbę punktów? Nie czekaj. Uruchom stronę www.pkobp.pl/test-sko/ i przekonaj się ile pamiętasz na tematy dotyczące między innymi: tworzenia bezpiecznych haseł w internecie, zdrowego odżywiania, sposobów na oszczędzanie: pieniędzy, wody, prądu.
28
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 1 z Klasami Integracyjnymi w Pabianicach

Szkoła Podstawowa nr 1 z Klasami Integracyjnymi w Pabianicach

Witajcie! SKO w naszej szkole istnieje wiele, wiele lat. Od roku oszczędzamy na swoich osobistych kontach. Mamy już ponad 50 członków nowego SKO. I nadal znajdują się nowi chętni. Od zeszłego roku mamy również NASZ SZKOLNY BLOG SKO. Mam nadzieję, że pomożecie mi go tworzyć. Serdecznie Was do tego zachęcam i zapraszam. Opiekun SKO - Anna Sysio.

Jest nas coraz więcej!

W naszej szkole już 54 osoby założyły nowe konta SKO!

0

Kolejna dyskoteka za nami

1 lutego odbyła się kolejna dyskoteka szkolna. Jak zawsze mogliśmy bawić się przy świetnej muzyce z list przebojów. Tylko czemu przyszło tak mało osób!!! Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną dyskotekę! A jak Wy się bawiliście?? Piszcie!

1

Ranking

Nasz blog zajmuje 141 miejsce w rankingu na najpopularniejszy blog i 147 miejsce na najbardziej lubiany blog SKO. Odwiedzajcie nas częściej i oceniajcie nasz blog ( a nie tylko poszczególne wpisy), bo dzięki temu możemy poprawić pozycje. DO DZIEŁA!

4

Dyskoteka andrzejkowa

Kolejna dyskoteka za nami.

3

Góra Grosza 2012

Pomóżmy kolegom i koleżankom, którzy znajdują się w trudniejszej sytuacji życiowej!

7

Stare książeczki SKO

Jeśli mieliście w zeszłym roku pieniążki na książeczce SKO, to przynieście ją do p. Anny Sysio lub p. Katarzyny Jagusiak.

1

„Gdybym został milionerem…”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV - VI do udziału w konkursie literackim pt. „Gdybym został milionerem…”

3

„Gdybym był bogaty…”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I - III do udziału w konkursie plastycznym pt. „Gdybym był bogaty…”

2
1 2 następna ostatnia