1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 1 z Klasami Integracyjnymi w Pabianicach

Szkoła Podstawowa nr 1 z Klasami Integracyjnymi w Pabianicach

Witajcie! SKO w naszej szkole istnieje wiele, wiele lat. Od roku oszczędzamy na swoich osobistych kontach. Mamy już ponad 50 członków nowego SKO. I nadal znajdują się nowi chętni. Od zeszłego roku mamy również NASZ SZKOLNY BLOG SKO. Mam nadzieję, że pomożecie mi go tworzyć. Serdecznie Was do tego zachęcam i zapraszam. Opiekun SKO - Anna Sysio.

Jest nas coraz więcej!

W naszej szkole już 54 osoby założyły nowe konta SKO!

0

Kolejna dyskoteka za nami

1 lutego odbyła się kolejna dyskoteka szkolna. Jak zawsze mogliśmy bawić się przy świetnej muzyce z list przebojów. Tylko czemu przyszło tak mało osób!!! Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną dyskotekę! A jak Wy się bawiliście?? Piszcie!

1

Ranking

Nasz blog zajmuje 141 miejsce w rankingu na najpopularniejszy blog i 147 miejsce na najbardziej lubiany blog SKO. Odwiedzajcie nas częściej i oceniajcie nasz blog ( a nie tylko poszczególne wpisy), bo dzięki temu możemy poprawić pozycje. DO DZIEŁA!

4

Dyskoteka andrzejkowa

Kolejna dyskoteka za nami.

3

Góra Grosza 2012

Pomóżmy kolegom i koleżankom, którzy znajdują się w trudniejszej sytuacji życiowej!

7

Stare książeczki SKO

Jeśli mieliście w zeszłym roku pieniążki na książeczce SKO, to przynieście ją do p. Anny Sysio lub p. Katarzyny Jagusiak.

1

„Gdybym został milionerem…”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV - VI do udziału w konkursie literackim pt. „Gdybym został milionerem…”

3

„Gdybym był bogaty…”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I - III do udziału w konkursie plastycznym pt. „Gdybym był bogaty…”

2
1 2 następna ostatnia