1

Mikołajkowe DIY
DIY to skrót od angielskiego Do It Yourself i oznacza zrób to sam. DIY jest sztuką, w której chodzi o samodzielne wykonanie przedmiotów użytkowych lub ozdobnych.
8
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 w Rypinie. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających uczniów SKO. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania.

„ Wiersz kredką malowany”

Nasi członkowie SKO nie tylko oszczędzają, ale również pięknie rysują, o czym świadczy ich udział w XV konkursu plastycznym zorganizowanego przez RDK pt. „Wiersz kredką malowany”.

0

Pierwszy Dzień Wiosny

Członkowie SKO wzięli udział w barwnym korowodzie ulicami miasta z Marzanną i kolorowymi kwiatami.

0

Wizyta w PKO

W dniu 15.03.2012 r. uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią panią Gabrynią Maranowską i opiekunem SKO panią Marzeną Szablewską odwiedzili PKO Bank Polski w Rypinie.

2

Bal karnawałowy

Jak co roku w naszej szkole uczniowie klas I-III i odziały przedszkolne w czwartek 9 lutego 2012 roku uczestniczyli w balu karnawałowym.

0

Konkurs na „Wierszyk o SKO” rozstrzygnięty…

W grudniu i styczniu odbył się konkurs literacki. Skierowany był członków SKO w naszej szkole. Na konkurs wpłynęło 15 wierszy. Wszystkie wiersze były pomysłowe i ciekawe. Przyznano 3 nagrody główne i 6 wyróżnień.

3
1