1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 w Rypinie. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających uczniów SKO. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania.

Uczniowie maja swoje konta internetowe

Po spotkaniu z pracownikami banku PKO BP uczniowie Magdalena K. i Konrad T. otrzymali umowy i numery swoich kont internetowych. Gratulujemy

11

Międzynarodowy Tydzień Zwirząt

Uczniowie naszej szkoły w dzień imienin św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt rozpoczęły "Międzynarodowy Tydzień Zwierząt".

6

Złotówka dla Biblioteki

Biblioteka szkolna i Szkolna Kasa Oszczędności rozpoczynają po raz kolejny akcję "Złotówka dla biblioteki".

6

Spotkanie uczniów z przedstawicielami banku PKO BP

Z dużym zainteresowaniem uczniowie klas starszych i młodszych słuchali informacji przekazanych przez panią dyrektor banku PKO BP na temat pierwszych kont internetowych.

1

Nowi SKO-wicze

Jak co roku na apelu szkolnym wręczono uczniom klas pierwszych książeczki SKO z symboliczną złotówką ufundowaną przez dyrektora.

0

Sprzątanie Śwata

Jak co roku wzięliśmy udział w akcji "Sprzątanie Świata". Pracy było bardzo dużo, jednak nas to nie zniechęciło. Zebraliśmy sporo śmieci.

0

Klasa z tabletami

W minionym roku szkolnym uczniowie Naszej Szkoły włączyli się do akcji "Dzieci dla Ziemi", prowadzonej przez fundację z Torunia.

2

Witajcie po wakacjach!

Serdecznie witamy na naszym blogu wszystkich gości. Zapraszamy was do zaglądania na nasz blog!

0

Dzień Dziecka

Tegorocznym obchodom święta dla dzieci nie dopisała pogoda.

0

Dzień Matki

Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych dni w roku.

0
1 2 3 następna ostatnia