1

Prezent nie tylko na Mikołajki
Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.
13
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie

Witajcie na warmińskim blogu SKO w Runowie. Jesteśmy niewielką placówką położoną w samym sercu historycznej WARMII. Pragniemy dzielić się wydarzeniami z naszej szkoły. Obiecujemy, że każdy wpis będzie bardzo interesujący więc zachęcamy do odwiedzania i lajkowania naszego bloga. Jeśli Wam się spodoba - zostańcie na stale! :) Będzie nam bardzo przyjemnie.

Wycieczka do Olsztyna

Czy można jeszcze zobaczyć coś ciekawego? Cudowne miejsce, które polecamy każdemu kto lubi przyrodę... muzeum przyrody. Obszar Warmii i Mazur zaliczany jest do najbogatszych pod względem faunistycznym terenów Polski. Obok zwierząt pospolitych występuje tu wiele rzadkich w Polsce, a także ginących i ...

1

Lekcja fizyki?

Czy lekcja fizyki może być ciekawa? O tak... zapraszamy wszystkich. Zobaczycie jakie ciekawe rzeczy badamy..

1

NIE UWIERZYCIE - do naszej szkoły zawitał prawdziwy Mikołaj

Podczas spotkania Mikołajkowego w naszej klasie doszło do niesamowitego wydarzenia. Wtargnął Święty Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Nie spodziewaliśmy się, że po napisaniu listów, Św. Mikołaj spełni nasze marzenia. Dziękujemy i zawsze zapraszamy na ciepłe mleko i ciasteczka ;)

0

klasowa biblioteka

Stworzyliśmy klasową bibliotekę. Posiadamy ciekawe tytuły. Zapraszamy do czytania młody czytelniku :)

0

wyjazd do Olsztyna

Wspaniała wycieczka do Papugarni, do miejsca w którym poznaliśmy piękne, kolorowe i egzotyczne ptaki. Miejsce stworzone z miłości do ptaków, w którym papugi latają swobodnie. Dowiedzieliśmy się gdzie żyją, co jedzą i co lubią.

0

Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości – święto państwowe w Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918). My również wspominamy...

0

Zawitał gość w naszej klasie

Niespodzianka, na lekcji pojawił się ktoś niezwykły. Pewna osoba chciała nas zapoznać ze swoim zawodem. Długo zgadywaliśmy póki dowiedzieliśmy się jakim zawodem zajmuje się na co dzień. To Pani Kosmetyczka. Zapraszamy na warsztaty...

0

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

UWAGA, UWAGA Ważne święto Szanownej Dyrekcji, Nauczycieli, wszystkich pracowników oraz młodzieży. Zachęcamy do dalszej pracy, życzymy samych sukcesów :)

0

Wyjazd do Olsztyna

Wspaniały dzień! Wycieczka do Olsztyna. Odbyliśmy spotkanie w Gazecie Olsztyńskiej oraz cudowny park trampolin. DZIAŁO SIĘ :)

1
1