1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Witaminowa bomba zdrowia w Twoim domu
1
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie

Witajcie na warmińskim blogu SKO w Runowie. Jesteśmy niewielką placówką położoną w samym sercu historycznej WARMII. Pragniemy dzielić się wydarzeniami z naszej szkoły. Obiecujemy, że każdy wpis będzie bardzo interesujący więc zachęcamy do odwiedzania i lajkowania naszego bloga. Jeśli Wam się spodoba - zostańcie na stale! :) Będzie nam bardzo przyjemnie.

Planeta 11

Uczniowie z wizytą w multimedialnej bibliotece w Olsztynie. Dlaczego Planeta? Bo mieści się w tym samym budynku co planetarium. A dlaczego 11? Bo jest jedenastą filią Miejskiej Biblioteki Publicznej.

1

Kultura Dostępna w Kinach

Projekt „Kultura Dostępna w kinach” możliwy jest dzięki współpracy Narodowego Centrum Kultury, Sieci Kin Helios Polska, warszawskich kin Iluzjon – Filmoteka Narodowa i Elektronik oraz dystrybutorów: Kino Świat, Next Film, Balapolis, Forum Film Poland.

1

Bieg po zdrowie

Program antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym pod patronatem honorowym Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Rzecznika Praw Dziecka. Głównym celem programu jest zwiększanie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście palenia p ...

1
1 2 3 następna ostatnia