1 2 3 4 5 następna


Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Serdecznie witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Waganowicach :). Będziemy tu opisywać najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz przekazywać informacje o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zachęcamy do częstego odwiedzania, przeglądania i komentowania naszego bloga. Czekamy na wasze głosy i nowe pomysły !

Wyniki konkursu

Konkurs „Oszczędzam z mamą i tatą” rozstrzygnięty. Zwycięzcą została Kamila Piech z 1 klasy. Kamila przygotowała z rodzicami plan oszczędzania na cały rok szkolny i plan zrealizowała. Teraz może udać się z rodzicami po zakup wymarzonego sprzętu sportowego. Gratulujemy, Kamilko!

2

Sportgeneracja

Nasze SKO zachęca dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu :) W tym roku 30 uczniów naszej szkoły brało udział w zawodach sportowych. Pomimo, że nie wygraliśmy to wróciliśmy w świetnych humorach:) Zabawa była wspaniała!

5

Wycieczka z SKO

Klasy gimnazjalne I b i III b wybrały się na wycieczkę do banku. Uczniowie mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w banku. Największym zainteresowaniem cieszyły się liczarki do pieniędzy.

0

Zbiórka puszek

Zakończyliśmy zbiórkę puszek aluminiowych. Najlepszymi „zbieraczami” surowców wtórnych okazali się być: Paulina Majchrzyk z klasy 1, Kacper Zaręba z klasy 2 i Karolina Zaręba z klasy 3. Zebrane puszki odwiezione zostaną do punktu odbioru surowców wtórnych w Słomnikach. Dziękujemy wszystkim ucznio ...

2

Konkurs plastyczno-informatyczny

Uczniowie kl. II i III wykonywali na komputerze plakat zachęcający do oszczędzania w SKO. Oto wyniki konkursu: Miejsce 1: Gabriela Piech i Ewa Gąsiorek (klasa 3) Miejsce 2: Marta Dziura i Karolina Zaręba (klasa 3) Miejsce 3: Piotr Szczęśniak ( klasa 3) Gratulacje!

11

Dzień Ziemi

22 kwietnia uczniowie klas młodszych wzięli udział w obchodach Dnia Ziemi, który u nas w szkole obchodzony jest pod hasłem" Wielkiej Wymiany"

9

Lekcja o oszczędzaniu

06 maja w kl. I b gimnazjum przeprowadziliśmy lekcję o oszczędzaniu. Uczniowie podczas zajęć zastanawiali się po co nam pieniądze, w jaki sposób możemy je zdobyć i dlaczego bardziej opłaca się oszczędzać w banku niż w skarbonce.

1

Wyniki konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą bajkę o oszczędzaniu :)

7
1 2 3 4 5 następna