1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

sptomaszowo

sptomaszowo

Szkoła Podstawowa z Tomaszowa wita wszystkich serdecznie! Rozpoczynamy naszą przygodę w interaktywnym świecie i zachęcamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga :)

Wizyta przedstawicieli banku w naszej szkole.

W piątek, 5 września gościli w naszej szkole kierownik oddziału 1 Banku PKO BP w Żaganiu pan Czesław Szczepanik wraz z asystentami i Żyrafką Lokatką. Uczenie się przedsiębiorczości po przez zabawę daje dzieciom mnóstwo nowych umiejętności oraz wiele radości. Takie oszczędzanie jest nie tylko bardzo ...

41

Witamy w nowym roku szkolnym!

Pierwszy dzień nauki już za nami. Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty. Witamy wszystkich serdecznie i życzymy powodzenia i wielu sukcesów! Owocnego blogowania i mnóstwa głosików. :)

3

Wizyta w Banku PKO

Byliśmy dzisiaj (tj. 2 czerwca 2014r.) z wizytą w Banku PKO. Dużo obejrzeliśmy i świetnie się bawiliśmy... Oglądaliśmy pracę kasjerów, doradcy, kierownika i dyrektora. Niektórzy z nas już brali pierwsze przymiarki do dyrektorskiego fotela ... kto wie, może jeszcze kilka lat nauki ...? Poznawali ...

21

Święta Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia…

24
1