1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO w Szkole Podstawowej w Świętem

SKO w Szkole Podstawowej w Świętem

Zaglądajcie do nas! Poznajcie nas i naszą szkołę! Dowiedzcie się, co u nas słychać!

W ŚWIĘTO DZIECI NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE, JAK SIĘ BAWILIŚMY Z UCZNIAMI W SŁOMKOWIE.

W pierwszy dzień wiosny gościliśmy ich u nas, Dzień Dziecka znów spędziliśmy razem. Przyjaźń i współpraca uczniów ze szkół w Świętem i Słomkowie zacieśnia się.

5

DZIŚ DZIEŃ MAMY, WIĘC POKAŻEMY, JAK JĄ KOCHAMY.

W ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy dla naszych mam niecodzienne przedstawienie. Nie obyło się bez prezentów, słodkich uścisków i łez wzruszenia.

1

ŻYCIE SÓJKI OPISALI - PIERWSZĄ NAGRODĘ ODEBRALI

Bolimowski Park Krajobrazowy co roku zaprasza nas do udziału w konkursie przyrodniczo-ekologicznym. Lubimy tę współpracę, bo wzbogaca naszą wiedzę o naszych lokalnych atrakcjach przyrodniczych i inspiruje do realizowania ciekawych pomysłów.

2

NASZ PAPIEŻ ŚWIĘTY - DZIŚ KAŻDY POLAK CHODZI UŚMIECHNIĘTY

Kanonizacja Jana Pawła II to dla wielu Polaków powód do dumy i wielkiej radości. Uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień uroczystym apelem.

0

O PLANETĘ DBAMY - O ŚWIĘCIE ZIEMI ZAWSZE PAMIĘTAMY

Z okazji Święta Ziemi ogłosiliśmy konkurs plastyczny na plakat z naszą planetą w roli głównej. W artystycznych zmaganiach wzięli udział uczniowie klas IV-VI.

0

WIELKANOCNE ŚWIĘTA-PISANEK BEZ LIKU ORAZ PRZEDSTAWIENIE O KOGUCIKU

Co roku nasza pani katechetka przygotowuje z uczniami przedświąteczny apel. Tym razem dowiedzieliśmy się o ludowych zwyczajach związanych z obchodami Wielkiej Nocy, a gra aktorska pierwszoklasistów po prostu nas zachwyciła.

3

TE CO SKACZĄ I FRUWAJĄ DO KONKURSU ZAPRASZAJĄ.

Nasza współpraca z Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym owocuje co roku licznymi nagrodami. Mamy nadzieję, że tegoroczny konkurs również przyniesie nam sławę i miejsce na podium, ale także wiedzę na temat skrzydlatych mieszkańców parku oraz świadomość ekologiczną.

6

PISANKI, KRASZANKI, JAJKA MALOWANE - NIE MA WIELKANOCY BEZ NASZYCH PISANEK.

Święta Wielkanocne jeszcze daleko, a my już myślimy jak je ozdobić. Cieszymy się, kiedy uda się nam zrobić coś z niczego, bo to świadczy o naszej kreatywności i zaradności. Efekty oceńcie sami.

1

W PRZEDSZKOLAKACH TALENT GOŚCI, MALUCHY UCZĄ SIĘ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

"Czym skorupka za młodu nasiąknie... " głosi przysłowie, cieszymy się więc, że najmłodsi tak chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych, które uczą ich, jak kreatywnie tworzyć zabawki i się nimi bawić.

1

POGODA DOPISAŁA, WIĘC Z ZAPAŁEM WITA WIOSNĘ NASZA SZKOŁA MAŁA.

Jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja, że spóźniliśmy się z szukaniem wiosny. Aż do 2102 roku Dzień Wagarowicza obchodzić będzie się 20 marca, a nie jak dotąd 21. No cóż.... wagary nam przepadły, ale za to Wiosna przyszła w pełnej krasie. Świętujmy więc!!!

1
1 2 3 następna ostatnia