1 2 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
3
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Stanisława Polakowskiego w Strzyżowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Stanisława Polakowskiego w Strzyżowicach

Działania szkolne związane z funkcjonowaniem Szkolnej Kasy Oszczędności

Gratulacje dla Szymona Skórki

Nasz kolega z klasy III A zakwalifikował się do finału XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego " Bajkowe Zadania" w Katowicach. Cieszymy się ogromnie z tego powodu i obiecujemy, że będziemy za niego trzymać kciuki 25 lutego podczas zmagań finałowych. BRAWO SZYMON !

13

Jest ! Znalazła się! MOŻE BABCIOM SKŁADA ŻYCZENIA ?

Od kilku godzin mamy Zimę. Sypie śnieg, wszystko "polukrowane" wokół. Zaczynamy prawdziwe ZIMOWE ferie. Piszcie co się u WAS dzieje? WSZYSTKIM BABCIOM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA W DNIU ICH ŚWIĘTA SKŁADAM JA, CZYLI BARDZO DUŻA, DOROSŁA WNUCZKA. PAMIĘTAJCIE U BABCI JEST SŁODKO, ŚWIAT PACHNIE SZA ...

12

NAJNOWSZE WIEŚCI

Jeśli jest jeszcze ktoś , kto nie zauważył, że zaczęły się ferie zimowe, to uprzejmie go o tym fakcie informuję. Zaznaczam ZIMOWE a nie wiosenne, chociaż fakty za oknem wskazują na zupełnie coś innego. Spróbujmy zmienić ten stan pogodowy wyszukując przysłowia o zimie. Zamieszczajcie je na naszym bl ...

12

Polujemy na głos nr 444

Dzisiaj Magda odebrała nagrodę za upolowanie nr 400. Ciekawe komu uda się tym razem? Klikajcie i 444 zdobywajcie. Powodzenia!

19

NAKRĘTKI ODJECHAŁY DO GOSI

Dzisiaj przekazaliśmy nakrętki Gosi. Było ich sporo (ponad 20 dużych worków). Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji " WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE", serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję , że chociaż w małym stopniu pomogliśmy Gosi, której życzymy dużo zdrówka.Trzymaj się Gosiu!

5

Bajkowe Zadania

14 stycznia 2014 r. to dzień pełen wrażeń. Najpierw grupa 13 uczniów klas III wzięła udział w XIV Eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu matematycznego w Katowicach pod hasłem " Bajkowe Zadania". Co przyniesie nam ta "13", okaże się już wkrótce. Na razie trzymamy kciuki.

7

Polowanie na głos nr 400

Bierzcie myszki w rękę i głosujcie, klikajcie i głos nr 400 zdobywajcie. Na " myśliwego", któremu się uda upolować "400" czeka nagroda. A WIĘC MYSZKI W DŁOŃ! POLOWANIE CZAS ZACZĄĆ! KOMENTUJCIE I GŁOSUJCIE. POWODZENIA!

13

ORKIESTRA GRA

Losy rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a było ich sporo, bo aż 160 sztuk. Smakosze pizzy włoskiej też gromadnie ustawiali się w kolejce. Jednym słowem ORKIESTRA GRAŁA I PIENIĄDZE ZBIERAŁA.

11

JUŻ W PIĄTEK MOŻESZ "KUPIĆ KOTA W WORKU"

WŁAŚNIE TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO 22 FINAŁU WOŚP, W KTÓRYM TO NASZA SKO TEŻ BĘDZIE MIAŁA SWÓJ UDZIAŁ.

18

LIST GOŃCZY

Trwają poszukiwania ZIMY. Rysopis: biała, mroźna. Urodzona 22 grudnia. Znaki szczególne: ubrana w białe , śnieżne płatki. Lubi malować kwiaty na szybach, skuwać lodem wszystkie zbiorniki wodne, dokucza zwierzętom, lecz uwielbiają ją dzieci. Zwykle towarzyszą jej białe stwory z marchewkowymi nosami , ...

15
1 2 następna ostatnia