1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie

Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Rychwałdzie. Szkolna Kasa Oszczędności działa u nas od września 2011r. Jej członkami są uczniowie klas I-VI. Działalność SKO w naszej szkole jest ściśle związana z działalnością Samorządu Uczniowskiego. Nasze cele to: popularyzować oszczędzanie oraz rozsądnie wydawać zgromadzone pieniądze. Zapraszamy na nasz blog! Zaglądajcie! Komentujcie! Głosujcie!

Zbieramy fundusze dla dzieci z Domu Dziecka w Rzuchowej

W miesiącu maju przystąpimy do akcji zbierania funduszy dla dzieci skrzywdzonych przez los, przebywających w Domu Dziecka w Rzuchowej. Pieniądze przeznaczymy na zakup prezentów z okazji Dnia Dziecka.

26

Zdobywamy wiedzę o oszczędzaniu!

Dawno nie byliśmy na blogu. A przez ten czas trochę się działo. Między innymi zdobywaliśmy wiedzę o oszczędzaniu. W młodszych i starszych klasach odbywały się zajęcia poświęcone tej tematyce. Po zakończonych lekcjach uczniowie wykonywali różne prace. Starsi projekty kart kredytowych oraz prezentacje ...

5

Przed Wielkanocą

Przed wielkanocą uczniowie starszych klas dalej zdobywają środki ze sprzedaży kartek i prac wielkanocnych. Zarobili 60 zł, które przekazali na swoją książeczkę.

4

Pomagamy innym

Uczniowie naszej szkoły, myśląc o innych zbierali pieniądze uczestnicząc w Ogólnopolskiej akcji Caritasu "Jałmużna Wielkopostna"

18

Pieniądze a szczęście

W dniu 28.02.2012 uczniowie klas IV-VI byli na spektaklu "Zaczarowany ogród". Nowy teatr oraz spektakl bardzo się im podobał. Uczniowie wiedzą już, że pieniądze szczęścia nie dają i wartość człowieka nie zależy od dóbr materialnych. po spektaklu uczniowie zwiedzali Starówkę miasta. W czasie wędrów ...

2
1