1 2 3 następna ostatnia

Czytaj etykiety i oszczędzaj zdrowie
Jedzenie, które kupujesz ma wpływ na Twój organizm.
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Festiwal Józefa Czapskiego

Festiwal Józefa Czapskiego to międzynarodowa impreza, w której my również braliśmy udział. Naszej szkole zostały przekazane kopie obrazów tego wybitnego artysty. Gościliśmy u siebie Konsula Francji w Krakowie, Pana Frederic'a de Touchet oraz Pana Michała Popiela de Boisgelin z Pałacu w Kurozwękach. ...

3

Zbiórka kasztanów i żołędzi

Jak co roku myślimy o nadchodzącej zimie i zwierzętach, dla których ten czas bywa bardzo trudny. Już teraz zbieramy dla nich kasztany i żołędzie, którymi będą się mogły pożywić.

2

Warsztaty podróżnicze

Uczniowie klas młodszych uczestniczyli w podróżniczych warsztatach pt."Dzieci Świata". Poznawali kulturę innych narodów, zabawy, piosenki, stroje... Na prawdziwe podróże zbierają w SKO!

0

Zbiórka makulatury zakończona

Zaangażowanie uczniów i rodziców w zbiórkę makulatury przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wspólnymi siłami zebralismy 1.230 kilogramów niepotrzebnego papieru i zarobilismy w ten sposób 246 złotych. Ile ocaliliśmy drzew...? Dziękujemy wszystkim za wspólną pracę. Rozstrzygnięcie konkursu na naj ...

1

Świętujemy Dzień Chłopaka

Szkoła to nie tylko lekcje gramatyki i ortografii. Okazją do miłego spędzenia czasu jest Dzień Chłopaka, który w naszej szkole jest zawsze hucznie obchodzony. Drobne upominki i samodzielnie przygotowany przez dziewczynki poczęstunek, sprawiają, że nasi mężczyźni czują się w tym dniu wyjatkowo.

0

Święto Pieczonego Ziemniaka

Dzień, w którym wspólnie z rodzicami i dziadkami przygotowujemy pyszne ziemniaczane potrawy, to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku szkolnym. Wspólny posiłek oraz zabawa integrują i dzieci, i dorosłych.

0

Święto Patrona Szkoły

Wrzesień to czas, kiedy strasi uczniowie przygotowują akademię upamiętniającą żołnierzy walczących na Westerplatte. W ten sposób przekazują swoim młodszym kolegom ważne informacje na temat historii naszego kraju.

0
1 2 3 następna ostatnia