1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
3
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Sukcesy sportowe!

Brawo! Nasze dziewczyny zajęły pierwsze miejsce w turnieju tenisa stołowego w gminie oraz drugie miejsce w turnieju powiatowym! Gratulujemy!

0

Posumowanie WOŚP!

Nasi dzielni wolontariusze zebrali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 5088,51 zł.

1

Występ dla mieszkańców Nielepic

Przepiękne jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły, zostały zaprezentowane mieszkańcom Nielepic. Oprócz gromkich braw, zebraliśmy do kapelusza 552zł i 50groszy!

1

Zbiórka plastikowych nakrętek!

Nieustannie zbieramy plastikowe nakrętki. Tym razem przekazaliśmy je Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach.

0

Dbamy o środowisko!

Wytrwale zbieraliśmy zużyte baterie i przekazaliśmy je firmie recyklingowej.

1

Gramy z WOŚP!

Nasza szkoła od wielu lat gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku wolontariusze zbierali pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej, aby zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze. Nabraliśmy "wiatru w żagle" i dzielnie kwestowaliśmy, a wyniki naszej zbiórki bę ...

0

Wigilijne spotkanie

Wigilijne spotkanie upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Jasełkowe przedstawienie przygotowane przez uczniów, z zaciekawieniem oglądali zaproszeni goście, m.in. Pani Wójt i Pan Dyrektor I Oddziału Banku PKO w Krakowie.

1

Kiermasz charytatywny zakończony!

W tym roku kiermasz bożonarodzeniowy był zorganizowany z ogromnym rozmachem. Wszystko po to, aby pomóc choremu Kacperkowi. Dzięki całej społeczności szkolnej, tj. rodzicom, nauczycielom i uczniom, udało się zebrać kwotę 6407,28 zł!

0

Gwiazdkowa Poduszka

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji "Gwiazdkowa Poduszka". 3 grudnia zakończyliśmy zbiórkę poduszek - przytulanek, które w ramach akcji zostaną przekazane za pośrednictwem św. Mikołaja oddziałowi dziecięcemu Szpitala Narutowicza oraz do Domu Samotnej Matki i Dziecka w Krakowie.

2

Uczymy się przedsiębiorczości!

Z okazji andrzejek, w ramach propagowania przedsiębiorczości w szkole, członkowie SKO sprzedawali pączki z wróżbą. Zarobiliśmy 255zł! Pieniążki zostały wpłacone na subkonto" Konkurs na 85-lecie SKO".

0
1 2 3 następna ostatnia