1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Prezent dla mamy
5
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Turniej Gier Planszowych!

W naszej szkole po raz pierwszy odbył się Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych. Tablety i telefony odkładamy w daleki kąt i zapraszamy przyjaciół do wspólnej gry!

1

Z wizytą na uczelni!

Uczniowie klas 4 i 6 wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracowali z mapą, tworzyli własne papierowe kubeczki i poznawali tajniki chemii.

0

Praca wre!

Przygotowania do kiermaszu wielkanocnego trwają. Uczniowie tworzą kartki i ozdoby świąteczne.

0

Profilaktyka na wiosnę!

Pierwszego dnia wiosny gościł u nas teatrzyk profilaktyczny, który w zabawny sposób uczył nas o bezpieczeństwie na drodze i nie tylko...

0

Nasze kolejne sukcesy!

Wiosna to czas konkursów wiedzy i przeglądów artystycznych. Nasi uczniowie próbują swoich sił na różnych polach i.... odnoszą sukcesy!

0

Lekcja oszczędzania!

Dzięki wspaniałej współpracy z Bankiem Polskim PKO SA, nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w lekcji na temat oszczędzania. Były rysunki, rebusy i ciekawe zagadki. Na koniec wszyscy zostali obdarowani upominkami. Dziękujemy!

1

Pyszny tłusty czwartek!

Nasi kochani Rodzice zadbali o to, aby tradycji stało się zadość. Wszyscy uczniowie zajadali się pysznymi pączkami!

0

Zakończenie karnawału!

Karnawałowa zabawa porwała wszystkich uczestników! Tańczono w całej szkole, prezentując piękne stroje i buzie pełne uśmiechu!

0

Pomagamy zwierzętom!

Uczniowie i przedszkolaki chętnie włączyli się w akcję zbierania karmy dla zwierząt ze schroniska.

0

Zdrowe pyszności!

Uczniowie klasy piątej prześcigali się w przygotowaniu zdrowych i kolorowych potraw. Tym razem edukacja prozdrowotna miała przepyszny wymiar!

2
1 2 3 następna ostatnia