1 2 3 następna ostatnia

Woda
Dlaczego jest taka ważna?
9
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Lekcja oszczędzania!

Dzięki wspaniałej współpracy z Bankiem Polskim PKO SA, nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w lekcji na temat oszczędzania. Były rysunki, rebusy i ciekawe zagadki. Na koniec wszyscy zostali obdarowani upominkami. Dziękujemy!

0

Pyszny tłusty czwartek!

Nasi kochani Rodzice zadbali o to, aby tradycji stało się zadość. Wszyscy uczniowie zajadali się pysznymi pączkami!

0

Zakończenie karnawału!

Karnawałowa zabawa porwała wszystkich uczestników! Tańczono w całej szkole, prezentując piękne stroje i buzie pełne uśmiechu!

0

Pomagamy zwierzętom!

Uczniowie i przedszkolaki chętnie włączyli się w akcję zbierania karmy dla zwierząt ze schroniska.

0

Zdrowe pyszności!

Uczniowie klasy piątej prześcigali się w przygotowaniu zdrowych i kolorowych potraw. Tym razem edukacja prozdrowotna miała przepyszny wymiar!

2

Karnawał trwa!

Zabawa karnawałowa rozpoczęła się od pysznej pizzy! Potem były tańce, zabawy i gry. Dobry humor dopisywał wszystkim!

2

Młode talenty w naszej szkole!

Nasi uczniowie rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Mamy wspaniałych artystów i sportowców. Tak trzymać!

2

Dzień Babci i Dziadka!

Cały miesiąc odwiedzają nas babcie i dziadkowie. Klasy młodsze zapraszają ich na występy, przygotowują dla nich prezenty i podziękowania.

1

Świętujemy walentynki!

Walentynki obchodziliśmy bardzo hucznie. Była poczta walentynkowa, upominki od samorządu uczniowskiego i słodkie przyjemności.

0

Kampania Bezpieczna Droga

W ramach ogólnopolskiej kampanii "Dobrze Cię widzieć" nasza szkoła otrzymała odblaskowe kamizelki dla wszystkich uczniów. Dodatkowo w klasach zostaną przeprowadzone lekcje wychowawcze na temat bezpieczeństwa na drodze i uważności na innych.

0
1 2 3 następna ostatnia