1 2 3 następna ostatnia


sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Pierwszaki poznają SKO!

Uczniowie klasy pierwszej spotkali się z opiekunką Szkolnej Kasy Oszczędności. Pani Ula zapoznała dzieci z żyrafą Lokatą i zachęciła ich do oszczędzania. Wkrótce powitamy nowych członków SKO!

0

Zdobyliśmy nagrodę!

Baaardzo cieszymy się z otrzymania nagrody za działalność naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Na konto naszej placówki wkrótce wpłynie 1000zł!

3

Nasza pierwsza akcja już trwa!

Rozpoczęliśmy zbiórkę makulatury. Samochód Pani Uli pękał w szwach, a to dopiero początek akcji. Na razie zarobiliśmy 10 złotych i 10 groszy!

1

Spotkanie z wybitnym sportowcem.

Były reprezentant Polski w piłce nożnej zachęcał nas do zdrowego trybu życia, uprawiania sportów, a w szczególności do grania w "nogę"! Pierwsi chętni już wkrótce ropoczną treningi prowadzone przez słynnego piłkarza!

0

Witamy po wakacjach!

Czas wakacji szybko minął i znów spotykamy się w szkolnych murach. Pełni zapału zaczynamy nową przygodę z SKO!

2

Zebraliśmy pudło baterii!

Zbieramy surówce wtórne. Tym razem zebraliśmy pudło zużytych baterii.

2

Zbieramy plastikowe nakrętki!

W tym roku zebraliśmy mnóstwo plastikowych nakrętek, które przekazaliśmy na rehabilitację dla chorego malca.

0

Zbieramy pieniążki dla hospicjum!

Na wiosnę ruszyła akcja zbierania pieniążków dla krakowskiego hospicjum! Wolontariusze z naszej szkoły wędrowali po Nielepicach zbierając datki.

0

Zbieramy aluminiowe puszki!

Już niedługo zawieziemy do skupu zebrane puszki, a zarobione pieniążki przekażemy na konto SKO!

0

Zielona szkoła!

Pogoda udała nam się wybornie, wypoczywamy nad morzem, w miejscowości Rowy. Atrakcji mamy co niemiara!

0
1 2 3 następna ostatnia