1 2 3 następna ostatnia

Kupowanie z głową
Czyli czytanie etykiet
23
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Członkowie SKO- "Znawcami Przyrody"

Jak co roku uczniowie klas 1-3 prezentowali swoją przyrodniczą wiedzę. Okazało się, że wśród członków SKO jest wielu "Znawców Przyrody". Gratulujemy!

0

Wycieczka na ranczo!

Z wycieczki na Ranczo Artemidy wróciliśmy pełni wrażeń i bogatsi o nowa wiedzę. Z brzuszkami pełnymi pysznych kiełbasek i drożdżówek, bawiliśmy się wybornie!

3

Z nauką za pan brat!

Studenci AGH przeprowadzili dla naszych uczniów darmowe warsztaty na temat działania ludzkiego organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji mózgu i układu nerwowego. Ciekawe zajęcia odbyły się dzięki wspaniałej współpracy rodziców ze szkołą!

4

I znowu Nielepice górą!

W X Balickim Przeglądzie Małych Form Artystycznych zajęliśmy PIERWSZE miejsca, zarówno w kategorii klas 1-3, jak i kategorii klas 4-7!

3

Nasze wiosenne sukcesy!

W Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Małolat 2018 zwyciężyli uczniowie naszej szkoły! Ola Pieczonka z klasy 2 oraz Maciej Włodarczyk z klasy 3 zajęli PIERWSZE MIEJSCE! Gratulujemy!

0

W Nielepicach znów zakwitły żonkile!

Wolontariat w naszej szkole działa bez zarzutu! Tym razem wspieramy krakowskie hospicjum, biorąc udział w kolejnej już edycji akcji "Pola Nadziei".

0

Wiosenne spotkania z ceramiką w Nielepicach

Wiosną, w II okresie roku szkolnego 2017/2018, uczniowie naszej szkoły uczestniczą w warsztatach ceramicznych, realizowanych przez Stowarzyszenie ”Ceramika bez granic”, przy finansowym wsparciu Gminy Zabierzów. Projekt ten jest kolejną realizacją z zakresu upowszechniania kultury polegającą na pracy ...

11

Przygotowujemy wspólne wielkanocne śniadanie!

Wspólne przygotowanie tradycyjnych potraw wielkanocnych to sama radość! Każda z klas stanęła na wysokości zadania i nasz szkolny świąteczny stół uginał się pod ciężarem smakowitych wiktuałów. Jak przystało na Szkołę Dobrego Wychowania wszyscy uczniowie wykazali się kulturą jedzenia i zachowania si ...

2

Składamy wszystkim świąteczne życzenia!

Członkowie SKO przygotowali ciekawe wielkanocne stroiki i tradycyjnie złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły na czele z Panią Dyrektor!

1

Witamy wiosnę!

Zawitała do naszej szkoły długo wyczekiwana wiosna! Podczas "Wiosennego Show" każda z klas dała popis swoich niebywałych umiejętności. Był taniec, śpiew, kabaret, gra na instrumentach oraz mini przedstawienia teatralne. Tego dnia szkoła pełna była kolorów i radosnego śmiechu.

0
1 2 3 następna ostatnia