1 2 3 następna ostatnia

Gdy za oknem zimno lub plucha
Lokatka uśmiecha się od ucha do ucha
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Tradycja ważna rzecz!

Od lat nasza szkoła podtrzymuje tradycję własnoręcznego wykonywania palm wielkanocnych. Najpiękniejsze z nich biorą udział w konkursie.

2

Stowarzyszenie Sursum Corda dziękuje nam za wsparcie!

Zawsze chętnie pomagamy potrzebującym. Ponownie wspieramy chore dzieci sprzedając świąteczne kartki.

1

Sko nagradza najlepszych recytatorów!

Wiosna tuż, tuż. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie recytatorskim, prezentując wiersze mówiące o nadchodzącej porze roku. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez SKO, a najlepsi z nich będą reprezentować naszą szkołę podczas Gminnego Konkursu Recytatorskiego " B ...

3

Dzień Kobiet!

Jak co roku chłopcy stanęli na wysokości zadania. Wszystkie dziewczynki poczuły, że to naprawdę ich święto.

3

Bezpieczne ferie!

Ferie tuż, tuż ! By spędzić je radośnie i wesoło, musi być przede wszystkim bezpiecznie! Dlatego też uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z policjantami, którzy przypomnieli im zasady bezpiecznych zabaw zimowych.

8

Prezenty dla Babci i Dziadka!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka członkowie SKO własnoręcznie przygotowali piękne prezenty dla swoich ukochanych bliskich. Oprócz laurek z życzeniami, Babcie i Dziadkowie otrzymali uszyte z filcu etui na okulary! Upominki te zostały wręczone na zakończenie wesołej imprezy, podczas której uczniowie śp ...

1

WOŚP w Nielepicach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w Nielepicach! Nasi uczniowie kwestowali też w Rudawie i Nawojowej Górze. Pomimo mroźnej pogody dzielnie wspierali 26 Finał WOŚP.

6

Góra Grosza!

Pomaganie cieszy! Członkowie SKO z zapałem zbierali pieniążki dla potrzebujących dzieci. Zliczyć zebrane monety nie jest tak łatwo. Prace trwają!

1

Jasełka

W tym roku przedstawienie jasełkowe prezentowaliśmy nie tylko w szkole, ale również w świetlicy środowiskowej. Zachwycona występem publiczność nagrodziła nas gromkimi brawami, a do kapelusza zebraliśmy ponad 700 zł! Pieniążki te pomogą nam zrealizować marzenia o zielonej szkole.

1

Pomagamy zwierzętom! Akcja "Podaruj kostkę"

Członkowie SKO włączyli się do kolejnej charytatywnej akcji. Tym razem pomagamy zwierzętom ze schroniska Rafik w Bolesłwiu. Zbieramy karmę, koce i zabawki dla zwierzat.

1
1 2 3 następna ostatnia