1 2 3 następna ostatnia

Wakacyjny pomysł Lokatki
Co możesz robić, gdy nie korzystasz z telefonu?
6
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Zebraliśmy pudło baterii!

Zbieramy surówce wtórne. Tym razem zebraliśmy pudło zużytych baterii.

1

Zbieramy plastikowe nakrętki!

W tym roku zebraliśmy mnóstwo plastikowych nakrętek, które przekazaliśmy na rehabilitację dla chorego malca.

0

Zbieramy pieniążki dla hospicjum!

Na wiosnę ruszyła akcja zbierania pieniążków dla krakowskiego hospicjum! Wolontariusze z naszej szkoły wędrowali po Nielepicach zbierając datki.

0

Zbieramy aluminiowe puszki!

Już niedługo zawieziemy do skupu zebrane puszki, a zarobione pieniążki przekażemy na konto SKO!

0

Zielona szkoła!

Pogoda udała nam się wybornie, wypoczywamy nad morzem, w miejscowości Rowy. Atrakcji mamy co niemiara!

0

Zbieramy zużyte telefony

Ta ekologiczna akcja została zorganizowana z okazji Dnia Ziemi. Telefony zostały przekazane firmie zajmującej się profesjonalnym recyklingiem sprzętu.

0

Goście z Indii!

Nasi uczniowie mieli możliwość podszkolić swój angielski, dzięki rozmowom z sympatycznymi dziewczynami z dalekich Indii. Poznali kulturę tego egzotycznego kraju i spróbowali ciekawych potraw.

0

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy "Matematyka w banku". Bank Polski PKO zapewnił ciekawe nagrody dla wszystkich uczestników konkursu, a samą uroczystość zaszczycił swoją obecnością Dyrektor I Oddziału Banku w Krakowie, Pan Dariusz Majcherczyk oraz Pani Magdalena Stosz, Kier ...

0

Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi uczyliśmy się o ekologii, oglądając ciekawe przedstawienie.

0

Turniej Gier Planszowych!

W naszej szkole po raz pierwszy odbył się Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych. Tablety i telefony odkładamy w daleki kąt i zapraszamy przyjaciół do wspólnej gry!

1
1 2 3 następna ostatnia