1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Co to jest budżet i jak zrobić własny?
2
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Witamy nowych członków SKO!

Z wielką przyjemnością witamy w naszym gronie uczennice klasy I ! Zachęcamy pozostałych do pójścia w ich ślady, naprawdę warto!

0

Lekcja oszczędzania w klasie 1!

Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Panią Ulę, opiekunkę SKO. Dowiedzieli się oni, dlaczego warto oszczędzać i jak można to robić. Na koniec zostali obdarowani drobnymi upominkami od Szkolnej Kasy Oszczędności.

1

Sprzątamy świat!

Już od wielu lat bierzemy czynny udział w akcji Sprzątania Świata! Tym razem połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i po zebraniu śmieci z najbliższej okolicy, raczyliśmy się smacznymi kiełbaskami, wykorzystując piękną pogodę!

1

Zdobyliśmy nagrodę!

W ubiegłym roku szkolnym, uczniowie oszczędzający w SKO, aktywnie uczestniczyli w różnorakich akcjach promujących przedsiębiorczość. Wszystko to odbywało się w ramach udziału w konkursie " 85-lat SKO". Nasze działania zostały dostrzeżone i dostaliśmy nagrodę drugiego stopnia. Bank Polski PKO przekaz ...

0

Trochę wspomnień...

Zakończenie ubiegłego roku szkolnego było dla nas nietypowe, ale cieszymy się, że najaktywniejsi członkowie SKO zostali nagrodzeni !

0

Zaczynamy nową przygodę!

Po okresie zdalnego nauczania, znowu widzimy się w szkole i planujemy nowe przedsięwzięcia! Pełni zapału zaczynamy nową przygodę z SKO w roku szkolnym2020/2021!

0

Konkurs plastyczny

Wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym na projekt koszulki promującej bieg charytatywny, organizowany przez PKO Bank Polski SA.

2

Tłusty Czwartek!

Tłusty Czwartek był kolejną okazją do zorganizowania akcji SKO. Tym razem sprzedawaliśmy pyszne pączki! Walczymy w konkursie "85 lat SKO" o wysokie lokaty!

0

Tak bawiliśmy się w karnawale...

Wspaniała muzyka, kolorowe stroje i szalone tańce... jest co wspominać!

0

Witamy nowych członków SKO!

Bierzemy udział w konkursie" 85 lat SKO" i cały czas zachęcamy kolegów i koleżanki, by zaczęli z nami oszczędzać!

0
1 2 3 następna ostatnia