1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Andrzejki!

Tradycji stało się zadość. Andrzejkowe wróżby i zabawy umiliły czas wszystkim uczniom.

0

Na tureckim bazarze!

Uczniowie klas 1-3 przenieśli się na chwilę do egzotycznej krainy. Tańczyli taniec derwisza i taniec brzucha, poznawali tureckie zwyczaje i popijali herbatkę na gwarnym targu!

0

Pomagamy niepełnosprawnym dzieciom!

Nasza szkoła wzięła udział w kampanii charytatywnej "Świąteczne Kartki Dobroczynne". Dochód z ich sprzedaży został przekazany chorym i niepełnosprawnym dzieciom, objętym programem " Na Ratunek".

4

Pomagamy dzieciom odzyskać mamę!

Nasza społeczność szkolna z dużym zaangażowaniem włączyła się w akcję zbierania nakrętek dla chorej mamy trójki małych dzieci. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

1

Promujemy zdrowie!

Nasza szkoła od wielu lat zachęca wszystkich nie tylko do oszczędzania, ale również do prowadzenia zdrowego trybu życia. W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie, wszyscy uczniowie wzięli udział w spotkaniu z lekarzem ortopedą, podczas którego dowiedzieli się co robić, aby uniknąć wad postawy.

2

Bezpieczny przejazd-"Szlaban na ryzyko"

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w ciekawych zajęciach na temat bezpiecznego przejazdu przez tory kolejowe. Spotkali się również z pracownikami Straży Ochrony Kolei, którzy opowiedzieli im o swojej pracy. Gwoździem programu był pokaz tresury owczarka niemieckiego, pełniącego służbę w Straży.

3

Śniadanie Daje Moc!

Uczniowie klas 1-3 przygotowali i jedli wspólne śniadanie w klasie. Było smacznie, kolorowo i przede wszystkim zdrowo!

1

Halloween!

Poznajemy zwyczaje i zabawy z różnych krajów. Halloween obchodzimy na wesoło!

3

Podziękowania dla "zbieraczy kasztanów"!

Zbieracze kasztanów zostali obdarowani symbolicznymi nagrodami. Dziękują im leśnicy i wszyscy, którym los zwierząt nie jest obojętny.

4
1 2 3 następna ostatnia