1 2 3 następna ostatnia

Kolejne urodziny Szkolnych Blogów!
Nasza przygoda z blogowaniem trwa już 8 lat :)
17
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Kolejna charytatywna akcja!

Nasi uczniowie zaangażowali się w akcję sprzedaży świątecznych kartek, na rzecz chorych i niepełnosprawnych, objętych pomocą programu ""Na Ratunek". Uzbieraną kwotę tj. 60zł, przekazaliśmy na konto fundacji Sursum Corda.

2

Orkiestra znowu gra!

Wolontariusze z naszej szkoły z dużym zaangażowaniem zbierali pieniążki dla "małych dzieci i bez focha" podczas 27 finału WOŚP! Po feriach podamy kwotę, którą udało nam się zebrać. Się ma!

1

Konkurs kolęd!

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie kolęd i pastorałek. Ogłoszenie wyników po feriach!

1

Klasowe "Dobre Duszki".

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, zorganizowaliśmy plebiscyt na klasowego "Dobrego Duszka", czyli osobę, która bezinteresownie pomaga, jest życzliwa i miła dla innych. Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni przez SKO! Poniżej prezentujemy zdjęcie posiadaczy tego zaszczytnego tytułu i g ...

1

Bezpieczne ferie!

Przed feriami odbył się bardzo ważny apel, podczas którego przypomnieliśmy zasady bezpieczeństwa. Warsztatowy charakter spotkania podobał się wszystkim uczniom!

2

"Góra Grosza" zakończona!

Akcja zbierania pieniążków, dla potrzebujących pomocy dzieci, została w naszej szkole zakończona. Zebraliśmy w tym roku 184zł i 95groszy.

1

Jasełka dla lokalnej społeczności!

W niedzielne popołudnie mieszkańcy Nielepic licznie przybyli do świetlicy, aby obejrzeć nasze jasełkowe przedstawienie. Dzięki ich hojności zebraliśmy 860 zł, które przeznaczymy na zieloną szkołę.

1

Gratulujemy wygranym!

A oto autorzy najpiękniejszych prac, nagrodzonych w konkursie "Znaczek pocztowy z motywem SKO".

2

Konkurs plastyczny SKO!

Konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego z motywem SKO został rozstrzygnięty. Autorzy najpiękniejszych prac zostaną nagrodzeni na najbliższym apelu!

3

Jasełka

w tym roku przepiękne jasełka przygotowały dzieci z klas 1-3. Już niedługo zaprezentują je wszystkim mieszkańcom wsi. Zapraszamy 6 stycznia do świetlicy wiejskiej!

1
1 2 3 następna ostatnia