1 2 3 następna ostatnia

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
4
Blog SKO

sp Nielepice

sp Nielepice

Nielepice- to niewielka miejscowość w gminie Zabierzów, położona ok. 20 km od Krakowa. W Naszej Szkole oszczędzamy w SKO od 2001r! Możemy się pochwalić wieloma nagrodami w konkursach SKO zarówno w etapach regionalnych, jak i ogólnopolskich! W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę zarówno z NOWYM SKO, jak i z prowadzeniem bloga! Postaramy się systematycznie dzielić z Wami wszystkim, co dzieje się w nielepickiej szkole, a szczególnie tym, co służy propagowaniu idei oszczędzania, pozyskiwaniu f

Konkurs plastyczny

Wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym na projekt koszulki promującej bieg charytatywny, organizowany przez PKO Bank Polski SA.

1

Tłusty Czwartek!

Tłusty Czwartek był kolejną okazją do zorganizowania akcji SKO. Tym razem sprzedawaliśmy pyszne pączki! Walczymy w konkursie "85 lat SKO" o wysokie lokaty!

0

Tak bawiliśmy się w karnawale...

Wspaniała muzyka, kolorowe stroje i szalone tańce... jest co wspominać!

0

Witamy nowych członków SKO!

Bierzemy udział w konkursie" 85 lat SKO" i cały czas zachęcamy kolegów i koleżanki, by zaczęli z nami oszczędzać!

0

Mistrzowie oszczędzania!

Konkurs SKO "Mistrz Oszczędzania" wpisał się już na dobre w tradycję naszej szkoły. Od prawie 20 lat członkowie SKO są nagradzani za systematyczność i wytrwałość w oszczędzaniu.

0

Walentynkowe upominki

Z okazji 85 lat SKO bierzemy udział w konkursie, organizowanym przez PKO Bank Polski. W związku z tym organizujemy przeróżne akcje, w których możemy wykazać się przedsiębiorczością. Tym razem sprzedawaliśmy "walentynkowe lizaki".

2

Sukcesy sportowe!

Brawo! Nasze dziewczyny zajęły pierwsze miejsce w turnieju tenisa stołowego w gminie oraz drugie miejsce w turnieju powiatowym! Gratulujemy!

0

Posumowanie WOŚP!

Nasi dzielni wolontariusze zebrali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 5088,51 zł.

1

Występ dla mieszkańców Nielepic

Przepiękne jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły, zostały zaprezentowane mieszkańcom Nielepic. Oprócz gromkich braw, zebraliśmy do kapelusza 552zł i 50groszy!

1

Zbiórka plastikowych nakrętek!

Nieustannie zbieramy plastikowe nakrętki. Tym razem przekazaliśmy je Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach.

0
1 2 3 następna ostatnia