1 2 3 następna ostatnia

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
13
Blog SKO

S.P.im.Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim REKINY OSZCZĘDZANIA

S.P.im.Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim REKINY OSZCZĘDZANIA

Witamy na Blogu SKO naszej szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z wpisami, w których prezentujemy działalność Szkolnego Koła Oszczędności i nie tylko...S-K-O -to- jest-to!My w Grabowie oszczędzamy i 100% uczniów tu mamy!

Światowy Dzień Bez Tytoniu

Co roku, 31 maja obchodzimy Światowy Dzień Bez Tytoniu. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.

0

"Dzieci Wrzesińskie 1901 rok"

Opowieść o dzieciach, które 120 lat temu wykazały się niezwykłą odwagą- zbuntowały się przeciwko przymusowi nauczania religii w języku niemieckim, jednocześnie stając w obronie mowy ojczystej. Za przykładem Dzieci Wrzesińskich poszli uczniowie w innych szkołach zaboru pruskiego. Tę historię powinien ...

0

Światowy dzień soku :)

Dzisiejszy dzień waro uczcić szklanką soku. Po pierwsze są po prostu pyszne, po drugie-soki owocowe i warzywne zawierają wiele witamin i składników odżywczych.

1

Dzień Matki

Życzenia oraz program artystyczny w wykonaniu naszych uczniów

5
1 2 3 następna ostatnia