1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Naszym chłopakom

W Dniu Chłopaka ślemy życzenia samych radości i życzeń spełnienia:)

47

Powitalny pakiet

Do nas też dotarł powitalny pakiet. Jest nam tym bardziej miło, bowiem przywiózł go sam pan dyrektor I oddziału PKO BP S,A. w Żaganiu-Grzegorz Dzieńdziara, Na spotkaniu z rodzicami pan dyrektor zachęcał rodziców do zakładania kont dla swoich pociech. Mamy nadzieję,że niebawem nasze SKO się powiększy

24

Bezpieczna droga do i ze szkoły

Najmłodsi SKO-wicze poznawali i utrwalali wiadomości z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Zwieńczeniem tych działań było spotkanie z redaktorami Radia Zachód: Zbigniewem Roszczykiem i Markiem Turowskim.

11

Mali przedsiębiorcy

SKO-owicze z klasy drugiej i trzeciej dotrzymują obietnic.28 maja zadeklarowały chęć robienia konfitur.Co prawda miały to być wiśnie, które obserwowały od kwiatka, ale w czasie wakacji zjadły je szpaki.Skoro słowo się rzekło - kobyłka u płota. Padło na śliwkę.

36

Już jest!

Przyszła do nas piękna, kolorowa jesień!

2

SKO również dla najmłodszych

SKO konto dla przedszkolaka i ucznia od 5. do 13. roku życia. Drogi Rodzicu! Już dzisiaj możesz założyć konto dla swojego dziecka.

66

Pierwsze wpłaty

Już w pierwszych dniach września Wiktoria i Zosia z klasy drugiej dokonały wpłaty na SKO. Dziewczynkom życzymy wielkiej radości z oszczędzania i szybkiej realizacji marzeń.

12

Moc prezentów

W pierwszych dniach września dotarła do nas przesyłka z prezentami za wyróżnienie Blog miesiąca- czerwca. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy Szanownej Kapitule za zauważenie i docenienie naszych działań.

50

Witamy nowy rok szkolny

Mamy nowy rok szkolny. Dla nas jest to rok szczególny, gdyż za kilka tygodni nasza szkoła będzie obchodziła swoje 70-lecie. Tymczasem witamy nowych 14 uczniów, którzy( mamy nadzieję) będą również SKO-wiczami.

23
1