1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Wodne szaleństwa

Ostatnie nasze zarobione pieniążki wydajemy na kontynuację rozpoczętych inwestycji - nasz rozwój fizyczny. W przeddzień zakończenia roku już czuliśmy smak wakacji. Beztroskie zabawy w wodzie to nasz żywioł.

112

NAJ SKO-wicze

Tuż przed zakończeniem roku tj. 21 czerwca na apelu szkolnym wręczono nagrody za całoroczną działalność w SKO.

13

Wycieczka rowerowa

Jeszcze przed zakończeniem roku trzecioklasiści wybrali się na wycieczkę rowerową, ale i nie tylko na nią ( o tym w następnych odsłonach). Oto fotorelacja z tej wyprawy.

10

My wciąż zbieramy!

Już niebawem wakacje:) A my dalej oszczędzamy i kolejnych 5 tabliczek zapełniamy. Oto ich właściciele.

26

Sukces Kuby

Kuba - uczeń z piątej klasy naszej szkoły wygrał na finale rejonowym Czwartków Lekkoatletycznych w Żarach 31 maja bieg na 60m w kategorii swojego rocznika.

24

Nasza kronika

Stosowna dokumentacja wraz z prezentacją konkursową zostały wysłane. Jaki będzie odzew? Zobaczymy:)

24

Czy warto oszczędzać?

Tak. Przekonali się o tym uczniowie klasy 5, którzy w dniach 7-9 czerwca wybrali się na wycieczkę do Torunia.Udany pobyt w rodzinnym mieście Mikołaja Kopernika i moc atrakcji , w tym m. in.warsztaty w Muzeum Piernika, zwiedzanie Planetarium,Orbitarium, Geodium czy rejs po Wiśle już zachęca do plano ...

22

Rady naszej Lokatki

Dwa miesiące temu z naszą intendentką panią Helą omawialiśmy budżet szkolnej stołówki. Teraz Lokatka udziela nam rad, jak odpowiednio przygotować się do letniego wypoczynku.

38

Przyszli dziennikarze

Czwarto i drugoklasiści dwa dni temu pojechali do redakcji Gazety Lubuskiej w Zielonej Górze.Tam zaznajomili się z pracą dziennikarza i zobaczyli m.in.news room, czyli pokój w którym dziennikarze na bieżąco śledzą aktualne wydarzenia z kraju i regionu. Oto fotorelacja z tego wyjazdu:)

13
1 2 następna ostatnia