1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Uczył trzeciak pierwszaka

Logowania, wpisywania komentarzy, głosikowania jednym słowem BLOGOWANIA. Ku obopólnej korzyści płynącej ze wspólnych zajęć było sporo radości i nabytej nowej umiejętności.

45

Planowanie - wydatkowanie

Trzecioklasiści w ramach zajęć związanych z międzynarodową akcja Global Money Week uczestniczyli w spotkaniu z naszą szkolną intendentką panią Helą Antoniuk. W czasie spotkania zgłębiali wiadomości związane z planowaniem i wydatkowaniem.

62

Kolejne Tabliczki

Po długiej przerwie świątecznej mamy kolejnych 6. "Zbieraczy", którzy zgromadzili wymagane 50 złotych w swoich Tabliczkach oszczędności. Oto ONI:

83

Moda z SKO- konkurs!

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zapraszają Was do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: " Moda z SKO". Oto szczegóły:

36

Międzyszkolny Turniej Matematyczny

Na początku kwietnia trzecioklasiści z terenu gminy Brzeźnica rywalizowali w trzyosobowych zespołach w Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym , którego organizatorem było SKO przy PSP im. Jana Brzechwy w Chotkowie. I miejsce i złote medale zdobył zespół uczniów kl.III b z Brzeźnicy, srebrne- kl.III ...

22

Blogowiczki marca

Blogowiczem a w zasadzie blogowiczkami marca zostały : Zosia i Martynka z klasy trzeciej. Brawo dziewczynki:)) Od kilkunastu dni mamy nowy miesiąc, a więc szanse na nowy tytuł BLOGOWICZA MIESIĄCA. Zachęcam Was zatem do komentowania i głosikowania.

19

Wierszyki, limeryki o oszczędzaniu

W ramach obchodów Global Money Week (GMW) – Światowego Tygodnia Pieniądza, którego tegoroczna edycja przebiegała w dniach 27 marca – 2 kwietnia pod hasłem „Learn. Save. Earn” – „Ucz się. Oszczędzaj. Zarabiaj", trzecioklasiści wzięli udział w konkursie pt."Wierszyki, limeryki o oszczędzaniu". Wszys ...

36

Projekt "Ptasie radio"

3. kwietnia oglądaliśmy finał projektu"Ptasie radio", którego twórcami byli trzecioklasiści. W czteroosobowych zespołach pracowali nad realizacją tegoż projektu. Popatrzcie jak im wyszło.

45
1 2 następna ostatnia