1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

WIOSENNE KANAPKI

W sposób nietypowy uczniowie klasy drugiej i przedszkolaki przywitały WIOSNĘ… przyrządziły smaczne, kolorowe i pożywne kanapki śniadaniowe. Pani Ela i Marta wprowadziły dzieci w temat wartości odżywczych niektórych produktów spożywczych i warzyw. Same dzieci przypomniały zasady higieny i estet ...

52

ZAJĘCIA Z BANKOWOŚCI

Oszczędzać czy nie oszczędzać? Oto jest pytanie! Tym razem "najstarsi" uczniowie-sko-wicze zgłębiali wiadomości bankowe z naszym gościem panem Czesławem Szczepanikiem kierownikiem I Oddziału PKO BP w Żaganiu.

66

Wiosna, ach to Ty!

Najmłodsze dzieci w naszej szkole bawiły się w detektywów i szukały wiosny. Oto, co udało im się znaleźć!!!

82

Pierwszaki są już czytelnikami

Od dzisiaj pierwszaki mogą samodzielnie wypożyczać i czytać książki w naszej szkolnej bibliotece. Są już pełnoprawnymi czytelnikami. Życzymy im wielu ciekawych książek do czytania.

69

SZALICZKOWE HAUTE COUTURE LOKATKI

Z przyjemnością spełniamy prośbę SZKOLNYCH BLOGÓW i prezentujemy kolekcję szalików Lokatki . W roli głównej modelki wystąpiła nasza pupilka.

84

Dzień Kobiet

Wszystkim małym i dużym Kobietkom życzymy szczęścia, zdrowia i radości.

31

TRALALA LOKATKA SZALICZEK MA

Doczekała się nasza Lokatka swojego szaliczka. Miała w czym wybierać. Były papierowe, materiałowe, wstążkowe, włóczkowe i bliżej nam nieznane. Spośród rozlicznych szaliczków pomogliśmy Lokatce wybrać te najdłuższe dopasowując do Jej szyi. W kategorii papierowej najdłuższy szalik wykonał Kuba z klasy ...

39
1