1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Życzenia-marzeń spełnienia

Stary Rok właśnie mija i w Nowy się zamienia. Niech zatem spełnią się Wam wszystkie marzenia.

136

Władca Monet

Lokatka, Mili Blogowicze przygotowała dla Was wspaniały, świąteczny prezent. Mam nadzieję, że miło spędzicie z nim wolne chwile:)

35

Za chwilę Karnawał

Boa, pióra, maski, szale będziemy już za chwilę szaleć w Karnawale. Dlatego też - Drogi Blogowiczu-weź udział w konkursie „Moja magiczna maska”! Technika dowolna. Do 16.stycznia czekam na projekty Waszych magicznych masek. Do zdobycia jak zwykle ciekawe nagrody!!!! Zatem do dzieła:)

49

Tak niewiele trzeba, żeby pomóc!

Dzięki hojności reklamodawców TVP od 1993 roku wspiera najbardziej potrzebujące dzieci. Już ponad 20 milionów złotych z akcji „Reklama Dzieciom” trafiło do więcej niż tysiąca placówek. Im więcej z nas obejrzy reklamy specjalnego bloku, tym więcej pieniędzy trafi do potrzebujących dzieci! Bądź i TY:)

66

Jest taki dzień...

Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.

47

Osiem dekad SKO

Z wielką przykrością informuję, że nie udało mnie się dotrzeć do archiwum. W naszej szkole przez ostatnie ponad ćwierć wieku SKO nie istniało. Reaktywowane( jeśli można tak to nazwać )zostało dwa lata temu. Od tego czasu prowadzona jest dokumentacja istnienia SKO w naszej szkole:))

9

Weseli Anieli

Tańczyli , śpiewali i wesoło się radowali w 2. Dniu Anioła, który miał miejsce 22 grudnia w naszej szkole.

13

Aniołowo

Bieli się w naszej szkole od skrzydeł anielskich i razi w oczy blask aureoli :) To ponad 50 aniołów zdobi korytarze!

19

Piszą o nas

SKO-wicze z drugiej klasy razem ze swoimi rodzicami "bombkowo-zarobkowo" zasilają konto SKO, o czym donosi prasa REGIONALNA. Tym razem udało się sprzedać zrobione bombki na kwotę 155,50 zł. Tak trzymać drugaki:))

43

Świąteczna paczka

Nie tylko oszczędzamy, ale też ochoczo pomagamy. Zgodnie z wieloletnią tradycją w naszej szkole w okresie świątecznym organizujemy zbiórkę żywności dla potrzebujących rodzin. W akcję włączyła się cała społeczność szkolna, za co bardzo serdecznie dziękujemy:)

31
1 2 następna ostatnia