1 2 następna ostatnia

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
4
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Andrzejki

26.listopada i dzisiaj spędziliśmy na wróżeniu, zabawie i laniu wosku. Andrzejki to jeden z magicznych dni w roku. Tego dnia przyszłość otwiera swoje wrota i wybrańcom pozwala zajrzeć do środka.Zatem w dzień andrzejkowy stary, czy młody leje wosk do wody.

58

Bezpieczny przedszkolak

Zuzia, Filip i Bartosz reprezentowali przedszkolaków podczas powiatowego konkursu "Bezpieczna Zerówka".

55

Po co nam bank?

Na to i inne pytania związane z bankowością odpowiadały panie: Ania i Dominika z I oddziału PKO BP w Żaganiu.Tradycyjnie był też quiz i nagrody. Za spotkanie i nagrody pięknie dziękujemy:))

48

Strażnicy naszych granic

Dzisiaj, 24. listopada mieliśmy niebywałą okazję dowiedzieć się, kto i w jaki sposób strzeże naszych granic. Dzięki uprzejmości Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej dzisiejszy dzień był bardzo ciekawy!!! Serdecznie dziękujemy naszym gościom z PSG Tuplice za wizytę w szkole:))

41

SKO-wicze swoją wiedzę zgłębiają, bo Bawo Bank czytają

Nasi najmłodsi SKO-owicze chętnie sięgają po BRAWO BANK - poradnik ekonomiczny dostosowany właśnie dla nich.Największą popularnością cieszą się zadania i łamigłówki.

47

100%

Oliwka i Dawid dołączyli do naszej SKO-wej społeczności. Tym sposobem klasa druga stanowi 100% członkostwa w SKO.Brawo drugaki!!! Jestem z Was dumna:))

58

Jedzie pociąg z daleka...

W dniach 13 - 14 listopada 2015 r.braliśmy udział w tradycyjnym zlocie dzieci ze szkół z miejscowości przez które przechodziła kolej zielonogórsko - szprotawska. To była już dziewiąta edycja Zlotu,z bazą tym razem w Czerwieńsku, w miasteczku kolejarzy, zorganizowana przez PTK.

52

Artystyczny sukces

14 listopada br. podsumowano V edycję konkursu poświęconego Sybirakom „Sybir, jaki zapamiętałem – wspomnienia dorosłych już dzieci”. Organizatorem konkursu byli Odział Związku Sybiraków i ODN w Zielonej Górze. Konkurs odbył się pod patronatem honorowym marszałek Elżbiety Polak.

70

Minął rok

Właśnie dzisiaj, 17. listopada mija rok naszej bytności na platformie SZKOLNE BLOGI. Jest zatem okazja, aby podziękować serdecznie naszym BLOGOWICZOM, RODZICOM i BLOGOWYM PRZYJACIOŁOM za odwiedziny i piękne komentarze. Za to, że byliście i jesteście z nami- dziękujemy:)))

72

Ekophone

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata – Clean Up the World 2015” wzięliśmy udział w V edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem: ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY ODBIERZ APARAT FOTOGRAFICZNY.

50
1 2 następna ostatnia