1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Pamiętamy...

Są dni pełne radości, szczęścia i uniesień. Ale są też inne-pełne zadumy i smutku. Taki jest listopadowy dzień, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, wzdychamy, tęsknimy i ...odchodzimy. Tylko od nas zależy, co ocalimy i o czym będziemy pamiętać.

46

Prasowe wieści

W tygodniku 'REGIONALNA"- w piątek ukazała się wiadomość o naszej przedsiębiorczości.

18

Jesteśmy widoczni!

Jesienne dni stają się coraz krótsze i bardziej szare. Bez względu na to,z kim idziemy musimy czuć się bezpieczni na drodze, musimy być widoczni. Warto więc zatroszczyć się o wyposażenie w elementy odblaskowe. Na środowym spotkaniu z policjantem właśnie o tym między innymi rozmawialiśmy:))

58

Od złotówki do gotówki-wyniki

Ostatnim zadaniem zespołów w turnieju matematycznym "Od złotówki do gotówki" - było oddanie "głosika" na wpis dla swojej grupy. Po podliczeniu uzyskanych punktów przyznano pierwsze miejsce ex aequo dla zespołu I i II, drugie miejsce uzyskał zespół IV, trzecie zaś zespół III. Zespołom gratulujemy:))

35

Od złotówki do gotówki

SKO-wicze z klasy drugiej i trzeciej dzisiaj zmagali się z obliczeniami pieniężnymi w turnieju grup mieszanych. Oto fotorelacja z tego turnieju.

34

Jesteśmy bezpieczni!

Na piątkowym spotkaniu klas młodszych z policjantką, pani sierżant przekazała informację związaną z bezpiecznymi zachowaniami i radzeniem sobie w sytuacjach kryzysowych.

18

Kanapeczki za złotóweczki

SKO-wicze z klasy drugiej w ramach projektu "Wędrówki kulinarne po Polsce" przygotowali pyszne i pożywne kanapki, które w oka mgnieniu "zniknęły" z talerzy na krótkiej przerwie.

49

Więcej nas

Swoją przygodę z SKO rozpoczynają kolejni uczniowie naszej szkoły. Tym razem są to pierwszaki: Kacper, Artur, Natalka, Klaudia i Kacper. Życzymy im wszelkiej pomyślności i radości z oszczędzania:)

14

Zrób to sam - ekologiczny sok

Zdrowe odżywianie w stołówce szkolnej i wyrabianie właściwych nawyków żywieniowych to ostatnio modny temat. SKO-wicze z klasy trzeciej skupili się na produkcji zdrowego i smacznego soku z marchwi i jabłek. Oto fotorelacja z tego klasowego wydarzenia.

48

Tajemnice lasu

SKO-wicze z klasy drugiej las poznają i o jego ochronę dbają.

36
1 2 następna ostatnia