1 2 następna ostatnia

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
0
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Nasze maski

Zabawy karnawałowe, maskarady jednym słowem karnawał w pełni. Nasi SKO-wicze natchnieni chwilą, przygotowali maski, które wysyłamy na konkurs.

75

Konkurs "Moje SKO"

Na dworze szaro, mokro i ponuro. Nudzisz się ?! Weź udział w konkursie. Przygotuj: kredki, farby oraz skrawki gazet, ilustracji, drobne przedmioty codziennego użytku i stwórz kolaż na temat MOJE SKO. Organizatorem tego konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Konopnickiej w Kole.

45

Niech żyje bal...

Dokładnie tydzień temu, w sobotę 16.stycznia bawiliśmy się na balu karnawałowym w naszej szkole. Tradycyjnie zaczęliśmy od naszych popisów. Każda klasa przygotowała coś ciekawego. Był też i Mikołaj z prezentami. Było karnawałowo!!!!

58

Cudownym Dziadkom

My o Naszych Dziadkach pamiętamy i życzenia najpiękniejsze IM składamy.

63

Ferie, ferie, ferie

Rozpoczęły się ferie.W śnieżnym puchu wiruje świat. Drogi SKO-wiczu! Przyjmij uwagi i tych kilka rad, by radość, uśmiech i wszelkie szaleństwa nie skończyły się bólem, łzami z braku bezpieczeństwa.

74

Druga "50."

Niesamowite! Tym razem Martynka również z klasy drugiej, błyskawicznie uzbierała "Tabliczkę oszczędności". Brawo!!!!

91

Tabliczka oszczędności

Zosia z klasy drugiej jest pierwszą SKO-wiczką, która uzbierała wymaganą kwotę w TABLICZCE OSZCZĘDNOŚCI. GRATULUJEMY!!!

82

Pierwsze wpłaty w 2016 roku

Pierwsza dekada nowego roku za nami. SKO-wicze z drugiej klasy wiodą prym w oszczędzaniu. W pierwszych dniach nowego roku zaoszczędzili 384 zł i 72 grosze. W nagrodę za pierwsze wpłaty były upominki. Super!!!Jestem dumna z Was drugaki. Tak trzymać:))

45

Hu,hu,ha...

Nasza zima zła. My się zimy nie boimy i bałwanka z SKO lepimy. Od kilku dni radość dla dzieciaków - zabawy na śniegu.

51

Przypominajka

Rozpoczął się KARNAWAŁ!!! A ja przypominam Wam o konkursie plastycznym "Moja magiczna maska". Do 16. stycznia czekam na Wasze piękne, karnawałowe maski.

80
1 2 następna ostatnia