1 2 3 następna ostatnia

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
2
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Facebook SP 4 Kościerzyna- PROMOCJA SKO- podsumowanie wrześniowych konkursów SKO w "Czwóreczce"

Kolejny raz promujemy SKO i Bank PKO na Facebooku- SP 4 Kościerzyna. Można tam poczytać podsumowanie wrześniowych konkursów SKO dla klas I-VI- ZAPRASZAMY DO LEKTURY.

7

Facebook- SP 4 Kościerzyna- informacja o wycieczce do banku I b

Promujemy działania SKO na Facebooku- SP 4 Kościerzyna- informacja o wycieczce do banku I b

10

Nagroda II stopnia dla SP 4 Kościerzyna- na portalu koscierzyna.naszemiasto.pl- poczytajcie

Piszą o naszej Nagrodzie II stopnia na portalu koscierzyna.naszemiasto.pl- zachęcamy do poczytania.

7

Pierwsza wycieczka do Banku PKO- PROMOCJA SKO w miejscowym oddziale

Dzisiaj, 29.09.22 r., uczniowie z klasy I b udali się na wycieczkę do Banku PKO- do naszego kościerskiego oddziału, w ramach PROMOCJI SKO. Pierwszaczki poznały p. dyrektora Jerzego oraz p. kierownik Celinę. Zapoznały się z pracą banku i dowiedziały się, gdzie można załatwiać swoje sprawy związane ta ...

8

Witamy nową SKOwiczkę z kl. III b

Miło nam powitać Polę z klasy III b, która również dołączyła do SKOwej rodzinki. PROMOCJA SKO działa- mamy 17 konto. BRAWO!!!!!!

10

Szkolny Konkurs SKO dla klas I- "Jesteśmy w SKO"- wyniki

Rozstrzygnęliśmy kolejny Szkolny Konkurs SKO tym razem dla klas I- "Jesteśmy w SKO", którego celem była PROMOCJA SKO wśród uczniów klasy I a, I b, I c, a także pozyskanie nowych SKOwiczów. Trwał ten konkurs od 1-23 września, a do SKO zapisało się jak na razie 16 uczniów z klas I. Dzisiaj prezentuje ...

8

"Dzień pozdrowień zaprzyjaźnionych blogów"

Ogłaszamy "Dzień pozdrowień zaprzyjaźnionych blogów". Każdy Blogowicz "Czwóreczki w dniu dzisiejszym pozdrawia nasze zaprzyjaźnione blogi, które nas ostatnio odwiedziły. My już zajrzałyśmy do naszych Blogowych Przyjaciół. Pozdrawiamy wszystkich p. Ewa i p. Hania.

13

Tydzień promocji SKO- pierwszaki poznają Lokatkę i Hatetepesa

W ramach "Tygodnia promocji SKO"- pierwszaki poznają Lokatkę, rodzinę Kuby Pieniążka oraz Hatetepesa. Zaś uczniowie z klas II-III czytają przewodnik "Przygody Kuby Pieniążka i żyrafki Lokatki czyli dziecięcy przewodnik po świecie pieniędzy". Rozwiązują zawarty w nim QUIZ oraz utrwalają pojęcia bank ...

15

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu "Blog SP 4 Kościerzyna odwiedzamy i komentarz zostawiamy"

Miło Wam przedstawić wyniki Szkolnego Konkursu "Blog SP 4 Kościerzyna odwiedzamy i komentarz zostawiamy", który zakończył się 18.09.22 r. Najlepsze w komentowaniu okazały się kl. IV a i kl. I b. Gratulacje!!!

13

Promocja SKO na facebooku- wpis o nagrodzie II stopnia

Promujemy SKO i Bank PKO na facebooku SP 4 Kościerzyna- zaglądajcie i czytajcie!!!

10
1 2 3 następna ostatnia