1


SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

"Bohateron"- PAMIĘTAMY!

We wrześniu uczniowie z klas I-III biorą udział w akcji "BOHATERON" i wykonują laurki dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Wkrótce nasze prace dotrą do Wspaniałych Adresatów.

12

NAGRODA-ROBOT DOTARŁA DO NASZEJ SZKOŁY

Drodzy uczniowie mamy kolejną miłą dla Was wiadomość, nagroda -robot DASH, którą zdobyliśmy w Konkursie na 85-lecie SKO, dotarła do szkoły. Już wkrótce zajęcia z programowania. DZIĘKUJEMY!!!

12

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE- BYLIŚMY BLISKO...

Serdecznie gratulujemy wszystkim szkołom, które brały udział w głosowaniu na Nagrodę Internautów, a przede wszystkim zwycięskiej Szkole Podstawowej z Mszczonowa- wielkie brawa. Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy na nas głosowali- DZIĘKUJEMY za mobilizację, bo osiagnęliśmy 2 wynik, z którego ...

8

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA I GRATULACJE

Dzisiaj mamy dla Was miłą informację - wygraliśmy etap regionalny rocznego Konkursu SKO dla Szkół i Nauczycieli i przechodzimy do etapu krajowego! Trzymajcie kciuki. Dodatkowo prosimy wszystkich dużych i małych o głosowanie na Nagrodę Internautów, a o szczegółach głosowania poinformujemy wkrótce. Se ...

9

SERDECZNIE PO WAKACJACH WITAMY I PIERWSZAKÓW DO SKO ZACHĘCAMY

1.09.20 już tradycyjnie witamy wszystkich po wakacjach, a zwłaszcza naszych pierwszoklasistów. Współorganizujemy "ŚLUBOWANIE KLAS I a, I b, I c". Sponsorujemy drobne prezenciki i dyplomy, wręczamy oświadczenia- zgody na przystąpienie do SKO. Liczymy na nowych SKOwiczów!

6
1