1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
1
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

ROZPOCZYNAMY ZBIÓRKI RÓŻNE

W nowym roku szkolnym zbierać będziemy: nakrętki, makulaturę, baterie, dary dla zwierząt ze schroniska, chleb dla zwierząt leśnych, tonery, plastikowe butelki i puszki aluminiowe.

6

WYCIECZKA DO BANKU PKO

24.09.19 r. dzieci z klasy I a wędrują:) do Banku PKO. Uczniowie zwiedzili kościerską placówkę, poznali pracę w banku, a także założyli pierwsze Konta SKO dla Ucznia.

7

BohaterON

We wrześniu, już po raz drugi, uczniowie z klas I-III biorą udział w akcji- BOHATERON. Dzieci wykonały kartki dla Powstańców Warszawskich, a te starsze dodatkowo napisały kilka miłych słów Bohaterom.

2

AUTOCHODZIK

Jak co roku, we wrześniu, pierwszaki z naszego miasta dołączają do programu -"AUTOCHODZIK". Wszyscy uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe, które bardzo przydadzą się podczas wycieczek szklolnych. Będziemy bezpieczni!

2

KOLEJNE NAGRODY W CZWÓRCE

Uczniowie z klasy IV a otrzymali nagrody od Chrumasa.

2

NAGRODA W KONKURSIE SKO

Po wakacjach miłe wiadomości.

2

ŚLUBOWANIE KLASY I a, I b, I c

2.09.19 r. witamy Pierwszoklasistów z I a, I b, I c w progach naszej szkoły. Organizujemy dla Nich Ślubowanie i wręczamy podarunki od SKO. Zachęcamy ich do zakładania SKO Kont dla Uczniów w Banku PKO. Liczmy na nowych SKOwiczów.

3
1