1 2 3 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Bezpiecznych wakacji!!!

Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom Bloga SP 4 Kościerzyna za całoroczną wzorową współpracę. Za blog odwiedzanie, klikanie i komentowanie. Życzymy Wam miłych, bezpiecznych i fantastycznych wakacji. Odpoczywajcie i nabierajcie sił na nowy rok szkolny. Pozdrawiamy p. Hania i p. Ewa

8

Karta zgłoszeniowa i Praca Konkursowa- wysłane

Miło Was powiadomić, że Karta zgłoszeniowa i Praca Konkursowa- na Konkurs SKO dla Szkół i Nauczycieli zostały wysłane. Teraz czekamy na wyniki. Regionalna Komisja Ocen przyzna punkty nadesłanym pracom zgodnie z regulaminem konkursu do 31 lipca. Trzymajcie kciuki!!! Pozdrawiamy opiekunki SKO p. Hani ...

5

Poczytajcie na Facebooku

Kolejne informacje o nagrodzonych SKOwiczach- Blogowiczach na szkolnym Facebooku. Zachęcamy do poczytania. Pozdrawiamy jeszcze pracowicie p. Hania i p. Ewa.

5

Klasa Roku w SKO- III a

Dzisiaj, 24.06.22 r., nagrodziliśmy również najaktywniejszą klasę, która otrzymała tytuł "Klasy Roku w SKO", a powędrował on do III a. Gratulacje!!!

8

Nagrody od Banku PKO dla aktywnych Blogowiczów na uroczystym apelu

Dzisiaj 24.06.22 r. odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor Gabriela rozdała świadectwa, dyplomy i nagrody pracowitym uczniom, a było ich sporo. Na uroczystość przybył też pan dyrektor Banku PKO naszego miejscowego oddziału- Jerzy Stefanowski, który razem z p. dyrektor ...

5

Dzień Ojca, Matki i Rodziców w Czwórce

Uczniowie Czwóreczki począwszy od maja aż do dnia dzisiejszego obchodzili święto swoich najbliższych w różnych terminach. Dzisiaj jest Dzień Ojca, a był też u nas Dzień Matki, Dzień Rodziców i Dzień Rodziny. My wszystkim kochanym tatusiom, mamusiom, rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia. Dzie ...

5

Dokonania SKO w roku szkolnym 2021/22- poczytajcie na Facebooku

Zachęcamy do odwiedzenia strony SP 4 Kościerzyna na Facebooku, tam znajdziecie informacje o dokonaniach SKO w roku szkolnym 2021/22.

4

Skoki w workach, mini golf i wspinaczka

Skoki w workach, mini golf, wspinaczka i inne zajęcia ruchowe - tak bawili się SKOwicze Czwóreczki w Costerina Parku w ostatnim dniu roku szkolnego. Było rewelacyjnie!!!

7

Loteria piknikowa w Mściszewicach

Dzisiaj, 22.06.22 r., podczas wycieczki do Mściszewic odbyła sią - Bezpłatna loteria piknikowa SKO- na łączce obok jeziorka. Jeden los kosztował jeden szeroki uśmiech, a na fanty wykorzystaliśmy maskotki, zabawki i książki ze zbiórek szkolnych. Wszystkim bardzo podobała się taka loteria.

5

Czytajcie o nas na Facebooku- rozdanie nagród oszczędnym

Zapraszamy do odwiedzenia Facebooka SP 4 Kościerzyna.

3
1 2 3 następna ostatnia