1 2 3 następna ostatnia

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
1
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Szczęśliwych wakacji!!!

Dzisiaj 30 czerwca 21 r. kończymy zmagania konkursowe roku szkolnego 2020/21. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za obecność, życzliwą pomoc, wspieranie miłym komentarzem. Szczęśliwych wakacji!!! WSPANIALE WYPOCZYWAJCIE!!!

36

Fundusze Norweskie i EOG, o tym się wie!- mamy to...

Miło Was poinformować o naszym sukcesie, w którym udział wzięli uczniowie z klasy II a. Nasza praca konkursowa- praca plastyczno- cyfrowa- filmik MP 4- wygrała w Konkursie Ogólnopolskim "Fundusze Norweskie i EOG, o tym się wie!". Rywalizacja była ogromna, bo na ten konkurs wpłynęło ponad 2300 prac. ...

41

Podziękowania

Dzisiaj przyszła pora na podziękowania dla Wszystkich Przyjaciół Czwóreczki. Serdecznie dziękuję za całoroczne zaangażowanie w działania SKO: moim kochanym Uczniom, Rodzicom, wiernym Komentatorkom i Komentatorom, Nauczycielom, zaprzyjaźnionym Blogom. Gorące podziękowania za wzorową współpracę dla ...

24

Praca Konkursowa i Karta Zgłoszeniowa - wysłane!

Wysłaliśmy Pracę Konkursową i Kartę Zgłoszeniową do Konkursu SKO dla Szkół i Nauczycieli. Teraz czekamy na wyniki tego konkursu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, p. Hania Z.M.

23

Pozdrowienia z wakacji od SKOwiczów z Czwóreczki

A dzisiaj pierwsze pozdrowienia z wakacji od naszych SKOwiczów. Dziękujemy, również pozdrawiamy! Bawcie się wesoło!!!

23

Wakacyjne marzenia SKOwiczów z Czwóreczki

O takich wyjazdach marzą SKOwicze z Czwóreczki: góry, morze, bezludna wyspa, Francja, Anglia i ...

21

Żegnaj szkoło!

A dzisiaj świadectwa, dyplomy, książki, słodkości i inne nagródki. Żegnaj szkoło!

22

Dyskotekowe pożegnanie roku szkolnego

Dzisiaj w całej szkole na pożegnanie roku szkolnego pikniki, zajęcia sportowe, zabawy na placu zabaw, warsztaty kulinarne i zabawy taneczne- dyskoteka. Dzieci świetnie się bawiły.

21

Dzień Ojca-życzymy samych radosnych chwil

W Dniu Ojca wszystkiego cudownego, zdrowia, pomyślności spełnienia najskrytszych marzeń życzą dzieciaczki z II a i p. Hania

24

W nagrodę lody i spacer po Kościerzynie

Klasa Roku -II a na spacerze po Kościerzynie i lodach.

20
1 2 3 następna ostatnia