1 2 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
6
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

100% wykonanych testów w kolejnych klasach!

Kolejne klasy test już zaliczyły, brawo!!!

35

Eko-drzewo- 3 prace wysłane!

Wysłaliśmy 3 prace na Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-drzewo" do Szkoły Podstawowej w Chudku. Eko-drzewka wykonały: w kategorii praca przestrzenna- Nina L. z kl. V a, w kategorii praca plastyczna- Hania L. z kl. II a, Ania L. z kl. I b. Wielkie brawa!!!

28

Test Wiedzy SKO- wyniki z dnia 26 kwietnia

Przedstawiam Wam wyniki Testu Wiedzy SKO- stan z dnia 26 kwietnia. Najwięcej testów wykonali uczniowie z klas: II a, V b i VI a- GRATULACJE!!! Pozostałe klasy zachęcam do wykonania Testu Wiedzy SKO, bo przedłużono jego aktywność do 9 maja 2021 r.

24

Konkurs Plastyczny "Jestem EKO- Ziemię ratuję..."- wyniki

Dzisiaj przedstawiamy Wam wyniki II Szkolnego Konkursu Plastycznego "Jestem EKO- ziemię ratuję, oszczędzam, sadzę, segreguję". Wszyscy uczniowie biorący w nim udział wykonali piękne prace. Otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez SKO oraz maskotki. Gratulujemy!

24

My śmieci segregujemy, bo to umiemy!!!

W naszej szkole od kilku lat segregujemy śmieci do pojemników ustawionych na korytarzach szkolnych. Dodatkowo mamy kącik, gdzie zbieramy: baterie, nakrętki, suchy chleb dla zwierząt leśnych i zużyte tonery. Jesteśmy EKO!!!

51

Projektujemy "Zielone osiedla" z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

Dzisiaj, 22.04.21 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi bawimy się w projektantów i tworzymy "Zielone osiedla". Pamiętajcie, im więcej drzew i zieleni, tym czystsze powietrze.

33

Test Wiedzy SKO trwa- wypełnij go!

W dniach 19-25.04.21 r. zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Teście Wiedzy SKO. Trzymam kciuki opiekun SKO SP 4 Kościerzyna.

31

Sprzątamy okolicę, podwórko, las i swoją ulicę

Uczniowie naszej szkoły, w miesiącu kwietniu, wezmą udział w kolejnej akcji SKO- "Sprzątamy okolicę, podwórko, las i swoją ulicę". Zachęcamy wszystkich o zadbanie o swoją najbliższą okolicę i zrobienie wiosennych porządków- wkrótce Międzynarodowy Dzień Ziemi.

41

Dajmy maskotkom "drugie życie"- zbiórka maskotek w "Czwórce"

Zachęcamy uczniów naszej "Czwóreczki" do wzięcia udziału w kolejnej akcji ekologicznej- Dajmy maskotkom "drugie życie". W dniach od 12-15.04.21 r. w naszej szkole organizujemy ZBIÓRKĘ MASKOTEK- z zachowaniem reżimu sanitarnego. Odnowione maskotki- wyprane, zdezynfekowane, pachnące, pięknie opakowan ...

32

Nasze eko-uprawy nowalijek na parapecie

W miesiącu kwietniu zajmujemy się eko-uprawami nowalijek na parapecie w domkach. Z przyjemnością wykorzystamy te zdrowe roślinki do naszych domowych potraw. Dodatkowo pięknie przyozdobią nasze parapety.🌱🧅🥪

38
1 2 następna ostatnia